30-DENNÍ TRANSFORMACE DÁMY

— SPACER —

30-DENNÍ TRANSFORMACE

— SPACER —

Zjisti, jak se i ty můžeš stát vzorem pro tvé nejbližší a transformovat svoje tělo, životní styl, zvyky a sebevědomí a naučit se získat novou energii a kontrolu nad tvými náročnými dny…a to všechno dokázat udržet NAPOŘÁD!

— SPACER —

Naučíme tě jak…

— SPACER —
 • Se konečně dostat do formy
 • Objevit způsob transformace, který funguje pro TVŮJ ŽIVOT
 • Zvýšit úroveň tvojí energie a motivace
 • Vytvořit si čas sama pro sebe
 • Probrat se vším množstvím zbytečných nutričních informací jednou provždy

Chci svoje místo v programu

Co dostaneš…

— SPACER —
 • 1) 12 TÝMOVÝCH TRÉNINKŮ

  Týmové tréninky, ktery se zaměřuje na kvalitu pohybu, práci s vlastním tělem a nevyžadují ŽÁDNÉ předchozí zkušenosti.Sestrojeny je hlavně proto, aby spalovaly  tuk v co nejkratší dobe, naučil tě pracovat se základnimi pohyby ve vysoké kvalitě (což má za výsledek odbourání každodenních bolestí a tenze v horní a spodní oblasti zad a zlepšenou pohyblivost kyčlí) a ukázaly ti jednoduchost a minimalismus (nepotřebujes žádné speciální fyzické dovednosti) a zpevnily svaly do plavek.
  Už zádný hádání, všechna inspirace a vrácení lásky k pohybu je tady pro tebe připraveno!

 • 2) NUTRIČNÍ COACHING DO REÁLNÝHO ŽIVOTA

  DÍky našemu upravenému 50+ stránkovému manuálu 1L VÝŽIVOVÝ PLÁN a nahrávkám 2 klíčových seminářů na téma výsledky ve výživě a změně zvyků, se naučíš, jak vytvořit jídelní plán tak, aby pasoval na TVŮJ život a tvojí situaci, kterou budeš v létě mít. Ukážeme ti jak dodat tvému tělu nejdůležitější základní kameny, aby jsme zajistili zdraví a optimální chod celého organismu, úbytek tuku (ale pořád se VŠÍM, CO K LÉTU PATŘÍ – zmrzlina, drinky, grilovačky…) a samozřejmě extra dávku energie pro tvoje náročny dny a s tím zlepšený fyzický výkon.
  A to všechno UDRŽITELNĚ a NAPOŘÁD.

 • 3) PODPŮRNÝ SYSTÉM

  Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v Undreground Areně při trénincích tak pomocí naší UZAVŘENÉ SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálý přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv 24/7 a dostat odpověď téměř okamžitě.
  A hlavně…neomezené množství high fives, podporu koučů energie, společnou komunitu a kompletně unikátní zážitek.

Co o nás říkají naši klienti…

— SPACER —
— SPACER —

A to všechno s mojí šílenou zárukou…

— SPACER —

100% jistota, že TOHLE FUNGUJE

Proto se nebojím nabídnout tuhle DOKONALOU ZÁRUKU.

POKUD zvládneš dokončit všechny tréninky, POKUD aplikuješ základní výživový pravidla (který ti NEBUDOU NIC ZAKAZOVAT, ale zlepšovat a přidávat kvalitu), POKUD budeš aplikovat další ZVYKOVÉ a MINDSETOVÉ strategie pravidelně a TVOJE VÝSLEDKY nebudou na konci programu podle tvých představ a nebo z jakéhokoliv důvodu program nesplní tvoje očekávání, vrátím ti tvojí PLNOU INVESTICI ZPĚT + přihodím voucher za 300 Kč na skvělou večeři.

— SPACER —

Kdo je hlavní coach 1 LIFE?

— SPACER —

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

„Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se „fitness“ antisociální stvůrou.““Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou.“— SPACER —

Nejčastější otázky…

— SPACER —
 • Q.Co když mám s posilovnama obecně špatný zkušenosti a už mám za sebou spousty neúspěšných pokusů s dietama, plánama apod?

  A.Tak za prvé – OBŘÍ respekt za to, že to pořád nezvdáváš a pořád hledáš způsob, jak pro sebe udělat to nejlepší.
  A za druhé – my nejsme obyčejná posilovna, dej nám šanci (nemáš co ztratit => viz. záruka) a 1LIFE se pro tebe stane poslední destinací, kde už zůstaneš a budeš mít VÝSLEDKY!

 • Q.Ještě úplně nevím, jestli je coaching vhodnej pro mě. Můžu vědět ještě víc o stylu, jakým výživu a trénink prezentuješ a něco víc o tobě?

  A.Výborná otázka! Nejlepší způsob, jak zjistit, jestli můžeme společně spolupracovat, je pustit si ÚPLNĚ ZDARMA náš webinář JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK).
  Tam zjistíš vše potřebné a uvidíš, jestli ti náš program dokáže pomoci (protože jeho velká součást bude naučení tě a osvojení právě těchto věcí).

  Video je tady na stránce níže…

Záznam webináře – JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK)

— SPACER —

Kdy začínáme, časy tréninků a jaká je tvoje investice do programu?

[text_block style=“undefined“ align=“left“]

Časy týmových tréninků jsou:
Pondělí 18:00
Úterý 18:00, 19:30
Středa 19:30
Čtvrtek 18:00, 19:30
Pátek 19:00
Neděle 18:30

[/text_block]

Start programu

ŘÍJEN

?

 • Po dohodě – MAX do 1 týdne

Investice

2200 Kč

 NUTNOST
absolvovat tréninky v 1L v Benešově

VAROVÁNÍ: Kapacita programu je extrémně limitována na 10 míst a registrace se budou vyřizovat podle data přihlášení – kdo dřív přijde, ten dostane svoje místo.
— SPACER —

Chci svoje místo v programu

— SPACER —