Super srpen

SUPER SRPEN

— SPACER —

PO 8 letech a 1300+ úspěšných transformacích opět spouštíme speciální program “Super srpen”. Nabízíme ti pomoc. S námi můžeš během následujících 30 dnů změnit svojí postavu a posunout se tak blíž ke svýmu snu. Naučíme tě spalovat tuk bez problémů, komplikací a bez nutnosti trávit věčnost na rotopedu a k večeři jíst jen salát a nízkotučnej tvaroh.

— SPACER —

Naučíme tě jak…

— SPACER —
 • se konečně dostat do formy.
 • objevit způsob určitý transformace, která bude fungovat přesně na tvůj životní styl.
 • si zvýšit energii a motivaci.
 • vytvořit čas jenom pro sebe.
 • se nezamotat v obrovskym množství mýtů a zažitých omylů týkajících se výživy a hubnutí všeobecně.

Chci svoje místo v programu

Co dostaneš?

— SPACER —
 • 1) Měsíc TÝMOVÝCH tréninků

  Co to je? Jde o tréninky, které se zaměřují hlavně na kvalitu pohybu, práci s vlastním tělem a nevyžadují ŽÁDNÝ předchozí zkušenosti.
  Sestrojeny jsou tak, aby spálily maximální množství tuku v co nejkratší době.Naučí tě pracovat se základními pohyby ve vysoké kvalitě tak, že každodenní bolesti v zádech a omezená pohyblivost kyčlí se postupně stanou minulostí.Ukážou ti minimalismus (žádné speciální fyzické dovednosti nepotřebuješ).A hlavně – zpevní ti svaly tak, že budou v plavkách vypadat o dost líp.Už žádný odhadování, zkoušení a nucení se do akce – prostě je tady pro tebe připraveno všechno tak, že si postupně zase (nebo konečně) vypěstuješ lásku k pohybu.

 • 2) NUTRIČNÍ COACHING DO REÁLNÝHO ŽIVOTA

  Dostaneš něco, na čem jsme makali hodně dlouho. A to…
  Víc než 50ti stránkový manuál o změnách ve výživě a o osvojení určitých zvyků, se naučíš jak vytvořit svůj jídelní plán tak, aby pasoval na TVŮJ každodenní život a situaci.
  Jako bonus získáš i přístup ke 2 dvěma dalším PDF, díky kterým pochopíš, jak dodat tělu nejdůležitější základy tak, aby zajistily zdraví a optimální chod celého organismu, úbytek tuku a samozřejmě extra dávku energie i pro náročný dny (všichni je známe).

  A to všechno se VŠÍM, CO K LÉTU PATŘÍ – zmrzlina, drinky a grilovačky! UDRŽITELNĚ A NAPOŘÁD.

 • 3) PODPŮRNÝ SYSTÉM

  I když zrovna nebudeme spolu v kontaktu přímo ve 1Life při trénincích, tak budeš mít díky naší uzavřené Facebookové skupině nonstop přístup ke koučům a k ostatním účastníkům programu. Ty se tak snadno můžeš zeptat na naprosto cokoliv 24/7 a odpověď dostaneš téměř okamžitě. A až na tréninku budeš, dostaneš samozřejmě neomezené množství high fives, energii a podporu koučů, sílu fungující komunity a unikátní zážitek.

 • 4) ÚVODNÍ SEMINÁŘ 15.srpna od 18:30

  Máme pro tebe připravenej startovací seminář, kde vysvětlíme kompletní průběh programu, aby sis program naplno užila/a (nehledě na to, v jaké jsi fyzické kondici – vše umíme nastavit) a dostaneš základní výživový coaching, který povede k jednoduchým změnám a ty uvidíš první výsledky na svojí postavě a energii už během prvních pár dnů.

Co o nás říkají naši klienti…

— SPACER —
— SPACER —

Tohle všechno získáš společně s šílenou zárukou…

— SPACER —

100% jistota, že TOHLE FUNGUJE

Nebojím se nabídnout ti podle mě DOKONALOU záruku. POKUD zvládneš dokončit 3 tréninky v týdnu, POKUD aplikuješ základní výživový pravidla (nebudou ti nic zakazovat, jen zlepšovat a přidávat kvalitu), POKUD budeš dostávat do praxe ZVYKOVÉ a MINDSETOVÉ strategie pravidelně a PŘESTO nebudou tvoje výsledky podle tvých představ nebo program z jakéhokoliv důvodu nesplní očekávání, vrátím ti PLNOU investici zpět + přihodím voucher v hodnotě 300 Kč na skvělou večeři.

To zní fér, ne?

— SPACER —

Kdo je hlavní coach 1 LIFE?

— SPACER —

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

„Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu. Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se „fitness“ antisociální stvůrou. Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou.”— SPACER —

Nejčastější otázky…

— SPACER —
 • Q.Co když mám s posilovnama špatný zkušenosti a už mám spousty neúspěšných pokusů, diet a plánů za sebou?

  A.Tak za prvé – OBŘÍ respekt, že to pořád nevzdáváš a dál hledáš způsob, jak pro sebe udělat to nejlepší. A za druhé – my nejsme klasická posilovna. Myslíme si, že si zasloužíme šanci. Nemáš co ztratit (viz. záruka). Věříme, že se pro tebe 1 LIFE stane poslední destinací, kde už zůstaneš a výsledky PŘIJDOU.

 • Q.Ještě úplně nevím, jestli je coaching vhodnej pro mě. Můžu vědět ještě víc o stylu, jakým výživu a trénink prezentuješ?

  A.Výborná otázka! Pusť si náš webinář JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK) – v něm zjistíš, jestli můžeme spolupracovat. Zvládneš se naučit a osvojit si zde zmiňovaný věci? Pak nebudeme mít problém. ?

Záznam webináře – JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK)

— SPACER —

Kdy začínáme, časy tréninků a jaká je tvoje investice do programu?

[text_block style=“undefined“ align=“left“]

Časy týmových tréninků jsou:
Pondělí 18:00
Úterý 18:00
Středa 18:00
Čtvrtek 18:00
Neděle 18:30

[/text_block]

Start programu – úvodní seminář

Srpen

15

 • 15.srpna 18:30

Investice

2000 Kč


Tréninky proběhnou v 1L v Benešově
Čechova 1433

Kapacita je limitována pro 15 zájemců a registrace se uzavřou jakmile program zaplníme.
— SPACER —

Chci svoje místo v programu

— SPACER —