STRONG(HER)

5. ŘÍJNA 2021 

V tomto projektu Vám dáme přesný plán na to, jak se udržet ve formě pokud  nastane podzimní lockdown (který stále doufáme, že nepřijde). Naučíme Vás, jak doma nebo v gymu cvičit se správnými technikami, nezranit se při tréninku a starat se o svoje klouby a celé tělo. V říjnovém setkání se zaměříme na velmi důležitou a podceňovanou sílu regenerace, spánku a tipům na chytré rozložení svojí drahocenné energie.

jAK VYPADÁ AKCE STRONGHER?

pREZENTUJÍCÍ

Aneta Šachová

"Chápu přesně jak ti je...byla jsem tam taky."

Miluju svojí rodinu, pohyb a hlavně JÍDLO. Dřív jsem měla velikej problém a neustále jsem skákala ze stavu "na dietě" do stavu "jím všechno a je mi to jedno".
Až na to, že mi to tak jedno nebylo a měla jsem akorát výčitky, který nastartovaly novou dietu...zakletej cyklus.
Pak jsem potkala Honzu a naučila se systém, kterej mi pomáhá užívat si to všechno. A teď se nemůžu dočkat, až ho předám tobě.

Coach 1LIFE, zakladatelka projektu Strong(Her)


Honza Šach

"Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu. Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se "fitness" antisociální stvůrou. Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou.”

Hlavní coach, majitel 1LIFE
(od 2013)


CO JE STRONGHER?

CO DOSTANEŠ?

SEMINÁŘ O DŮLEŽITOSTI REGENERACE, SPÁNKU A ROZLOŽENÍ ENERGIE

Regenerace je jedna z nejpodceňovanějších zbraní, která Vám může pomoci mít lepší výsledky v úbytku tuku, úžasný pocit po tréninku a vůbec kvalitnější pohyb a život bez únavy a bolesti.
V semináři se podíváme na to, jak OBROVSKÝ vliv na Vás může mít kvalitní spánek, naučíme vás skvělé a jednoduché triky, jak ho vyladit k dokonalosti a vysvětlíme princip rozdělování energie.
Ten bude obzvláště důležitý v situacích, kdy toho může být na Vás v životě hodně, ale i přesto chcete mít skvělou postavu, energii a lepší zdraví celého těla.


Anet & Honza Šach

MOBILITA PRO ZDRAVÉ KLOUBY A POHYB BEZ BOLESTI

Jak se správně pohybovat pod kontrolou a uvolnit svoje kyčle a a spodní záda a rozpohybovat oblast hrudní páteře, krku a šíje se dozvíte a naživo vyzkoušíte ve speciálním pohybovém workshopu s Honzou, po kterém budete odcházet bez bolesti, skvěle uvolněné, protažené a připravené na jakýkoliv bezpečny trénink.


Honza Šach

SILOVÝ CELOTĚLOVÝ TRÉNINK PLUS BONUSOVÝ FINISHER

Silový celotělový trénink, kde se zaměříme na kvalitu pohybu, precizní silovou práci pod kontrolou. Na konci Vás čeká divoký finisher v Anet stylu. Trénink je určen pro zpevnění postavy a přinese Vám spoustu energie a skvělý nálady do Vašeho dne.


Anet Šachová

BONUS 1: VIP GRANDE FINÁLE VE WELNESS INIFINIT HOTELU SEN NA 120 MINUT

Po tréninku se přesuneme do wellness Infinit, kde pro vás máme připravené lehké občerstvení. Užijeme si 5 saun, krásné prostředí a spoustu úžasné relaxace.BONUS 2: Diskuze na závěr

Ve welness si spolu sedneme a popovídáme si. Vy se po celou dobu budete moct na cokoliv zeptat, popovídat si s náma a nebo si jen užít čas sami pro sebe.Využijte toho! 🙂 BONUS 3: 2x Záznam "Mobility flow"

Každá účastnice získá přístup ke 2 celotělovým "flow" ze záznamu na videu, které můžete použít kdykoliv, kdy budete potřebovat snížit bolest spodních zad, uvolnit celé tělo a zatuhlé klouby nebo se jen cítit skvěle.DŮLEŽITÉ INFORMACE O STRONGHER

HARMONOGRAM:
 Celá akce proběhne 5. ŘÍJNA od 18:00 do 22:00.
MÍSTO:
Hotel Sen, Malostranská 344, Senohraby 251 66

Autem z Benešova 15min a umístěné mezi BN-Prahou (cca 25 km od Prahy).

TVOJE INVESTICE:
2490 Kč.

CO ŘÍKAJÍ O STRONGHER?

Adél

Moc děkuji za včerejší Strong(H)er bylo to úžasný. Ač je v Praze spousta fitek a že jsem jich celkem dost vyzkoušela. Tak žádné se nedá srovnat s tím vaším. K vám když člověk přijde ihned ví a vidí, že je tam vše jinak. Přátelská atmosféra, všichni úsměv na tváři. Nic není problém. Se vším poradíte a člověk nemá strach se zeptat. To co proběhlo včera jsem ještě nezažila. Tak kvalitně a trpělivě vysvětlovat techniku cviků, prokládat to vtípky, aby si člověk nepřipadal jako úplný dement, když mu to hned nejde. A hlavně vy dva jste prostě BOŽÍ. Milejší a hlavně tak normální lidi fakt neznám, kteří dokážou lidi motivovat k neuvěřitelným výsledkům. A co bylo asi nejhezčí vidět, vaše emoce, že pro vás nejsme jenom klienti. Takže ještě jednou moc děkuji a určitě se budu snažit aspoň jednou za 14 dní se k vám dostat. 

Praha


Péťa

Jsem strašně ráda, že jsem překonala svojí nerozhodnost a příhlásila se. Bylo to propracovaný od A-Z. Je vidět, že jste do toho dali vše, že přemýšlíte o věcech a hlavě to děláte SRDCEM. Samozřejmě už jsem se přihlásila na vaší ONLINE Osmičku! Jsem stále nabitá vaší pozitivní energií..Díky!

Praha


Káťa

Včera jsem se zúčastnila skvělého worshopu StrongHer a byl to opravdu zážitek. Krásně strávené odpoledne se skvělými lidmi, ale hlavně nový přísun informací ohledně toho, jak správně cvičit. Jak říkala Lucka, vše je v našem těle propojeno a ve spojení ještě s Anet a Honzou to prostě byla pecka. Na konci odcházíte s úsměvem a takovou energií, že jsem ještě do půlnoci nemohla spát. Nic podobného jsem v životě nezažila, tak pokud si někdy chcete udělat fajn odpoledne a něco pro sebe, vřele doporučuji!

Benešov


2490 Kč
Investice do projektu

Pokračuj kliknutím na tlačítko Přihlásit se...

REZERVUJ SI SVOJE MÍSTO

VYPLŇ PŘIHLÁŠKU A MY SE TI BRZO OZVEME

Fill out my online form.
Close
Page Created with OptimizePress