ZÁZNAM transformačního semináře – Zjednoduš všechno

TRASNFORMAČNÍ SEMINÁŘ

Zjednoduš VŠECHNO

— SPACER —

==> NÁŠ 1L SYSTÉM KOMPLETNĚ ODHLALEN! <==

— SPACER —

PŘESTAŇ si konečně probírat šatník podle toho, co ti nejvíc schová tvoje „kritický partie“ a nauč se dostat svojí výživu a trénink, regeneraci a mindset pod kontrolu.

— SPACER —
— SPACER —
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Taky tě někdy napadlo, proč je všechno co se týče fitness, výživy a tvojí transformace tak složitý?
A proč všichni trenéři mluví jako chodící encyklopedi, opakují věci pořád dokola a ty máš z těch informací pořád jen větší chaos?
A proč donekonečna začínáš a zase přestáváš a nabíráš kila a zase je shazuješ a tvoje sebevědomí a energie je jako na nekonečný nahoru/dolů vlně?
Jo, je to sakra frustrující (když použiju slušný slova) ?

Tohle je šance dát všechno zpátky do pořádku!

Moje jméno je Honza Šach a už 5 let pomáhám lidem vytvořit v jejich životě udržitelnou a hlavně zdravou transformaci, která zahrnuje následující 4D systém.

1D – Dostaň se do pohybu
2D- Doplň, co tělu chybí
3D- Dobij svoje baterie
4D- Dej tomu srdce ❤

Tenhle systém jsem vyvinul na základě spolupráce s 400+ klientama, kterým jsme pomohli získat život zpátky pod kontrolu a tobě ukáže jak díky ABSOLUTNÍ minimalizaci celýho procesu a důkladnýmu nastavení startu tvojí proměny můžeš konečně naskočit na nikdy nekončící cestu s názvem VÝSLEDKY.

Co tě na semináři naučím (zjednodušeně řečeno)?
✅ NAVŽDY zhubnout
✅ zpevnit co CHCEŠ
✅ UŽÍT si celej proces (jo kdo by to byl řek, že je to třeba taky trochu důležitý)

Připrav se na dávku extrémně skvělýho obsahu podaného díky mému vlastnímu stylu, charakterizovanýmu něco jako UNICORN FIRE ??

Seminář shlédni JEN pokud:
⏩ už tě nebaví donekočna skákat z diety na dietu, z programu na program a neustále se cejtit jako prokletej/tá, co nikdy nezhubne, má to v genech a podobný VÝMLUVY
⏩ chceš získat postavu, jakou chceš, ale víš, že tě to bude stát PRÁCI, která tomu bude odpovídat (to, co tě ale budu učit na semináři 100% funguje a jediná překážka budeš pak jen TY)
⏩ myslíš to se svýma výsledkama vážně a už nehodláš tolerovat situaci ve který jsi, úšklebky okolí, limitace v běžným životě a když to řeknu upřímně – nechceš za pár let skončit jako PŘÍTĚŽ pro tvoje děti, který se o tebe budou muset starat (bolestivá představa ale dost častá realita)

⬇⬇⬇
JÁ JSEM SI JISTEJ, ŽE TI DOKÁŽU POMOCI, TAKŽE SHLÉDNI A POSLECHNI SI TO, CO TI BĚHEM TÝ HODINY A PŮL PŘEDÁM, PROTOŽE NEMÁŠ ABSOLUTNĚ CO ZTRATIT
⬆⬆⬆

Celá věc je jako vždy TOTÁLNĚ ZDARMA.

Těším se, až ti aplikovaný věci ze semináře pomůžou změnit tvůj život! ?
Honza
1L[/text_block]

— SPACER —

CHCI NAHRÁVKU SEMINÁŘE(ZDARMA)

— SPACER —
— SPACER —