speciální workshop

udržitelná transformace
pro
dámy
se zaměřením na

VÝŽIVU A ZADEK

11.prosince v 18:00 - 1LIFE Benešov

90 minutový seminář/workshop, ve kterém ti ukážeme, jak změnit svojí výživu pro efektivní úbytek tuku a postavit svůj trénink speciálně zaměřený na zpevnění oblasti středu těla, zadku a stehen.

limitovaná kapacita 20 míst: přihlaš se ihned

pořád bojuješ se svojí postavou a chceš mít super zadek?

Připrav se na to, že tvoje trápení s dietama a nudnejma tréninkama brzo skončí. V našem workshopu ti ukážeme postup od A-Z jak jednoduše zjistíš, na čem musíš začít pracovat, jak postavit svůj program k trvalé proměně a hlavně jak už NIKDY neselhat a vybudovat předvídatelnej systém pro tvoje nejlepší výsledky.

6 let našich zkušeností s coachingem 600+ žen z okolí benešova a prahy v jednom semináři

V první části semináře o výživě a změně zvyků se naučíš:

Jak po dietách ve skutečnosti tloustneš, ověřený studie o tom, proč jsme fantastický v sundavání kil, ale NESCHOPNÝ je udržet dole
Přesnou psychologii toho, proč se NEMŮŽEŠ zbavit nadváhy a co s tím můžeš udělat (což je obvykle totální opak od toho, co ti říkají ostatní!)
Proč můžeš jíst víc sacharidů a tuků, který ti POMÁHAJÍ (nejen že to funguje, ale je to pro tebe mnohem zdravější...a zapomeneš na ortodoxní a nesmyslný detoxy a eliminace jídel, který MILUJEŠ)
Ověřenej systém, kterej zboří všechno co vidíš v TV,na IG, FB a YT v dietách celebrit, kterej ale pomáhá BĚŽNÝM lidem transformovat jejich výživu, mindset, lifestyle a tím jejich tělo (a ty budeš další,  kdo s ním bude mít úspěch)

zjisti co funguje (a vždycky fungovalo) ve výživě a efektivním tréninku a vytvoř předvídatelnou proměnu, která ztrojnásobí tvoje výsledky

V druhé praktické části/workshopu o tréninku zaměřeného na zadek se těš na:

Jaké jsou 3 základní benefity tréninku zadku a hamstringů 
Ukázky základních cviků, které jsou klíčové pro rozvoj kulatého a silného zadku a pevných zadních stehen + jejich základní chyby a jak jim předejít
Praktickou ukázku zadkově specifického tréninku, při kterém poznáš ten nejlepší potréninkovej pocit a unikátní "pálivej" zážitek

CO SI Z NAŠEHO WORKSHOPU/SEMINÁŘE ODNESEŠ?

Správný trénink zadku a středu těla

Tvůj  den má jen určitej počet hodin a tvoje zdraví by mělo být vždycky priorita číslo jedna v tvém programu. Proto tě naučíme jak trénovat EFEKTIVNĚ a BEZPEČNĚ.

Výživové zvyky, které se přizpůsobí tobě

Udržitelnost je KLÍČOVÝ parametr tvého úspěchu.
A my ti předáme set základních zvyků, které z tvojí výživy udělají přirozenou součást tvého života a přinesou PŘEDVÍDATELNÝ ÚBYTEK TUKU.

Inspirace pro tvůj dokonalý start

Informace nikdy nestačí.  Co potřebuješ je oheň a láskou-nabité nakopnutí tvojí transformace.
V našem prostředí 1LIFE transformační posilovny je téměř nemožný odejít bez toho, aniž by ses cejtila, že jsi NEZASTAVITELNÁ.


Účastnice programu dostanou navíc jako první EXKLUZIVNÍ možnost přihlásit se do našeho 10-týdenního transformačního programu SUPER ZADEK,
který startuje v lednu 2020.

10 týdnů plně koučovaného programu s hlavní trenérkou Anet a zbrusu novým programováním pro tvůj sexy zadek a nutričním coachingem pro maximální úbytek tuku a energii do tvého života.

ZAREZERVUJ SI SVOJE MÍSTO HNED TEĎ

VYPLŇ A ODEŠLI PŘIHLÁŠKU A ZAJISTI SI ÚČAST

Fill out my online form.
Close
Page Created with OptimizePress