PŘESUNUTO NA PODZIM 2021

8 LET ZKUŠENOSTÍ – V JEDNOM DNI

CO OČEKÁVAT?

ZLEPŠI SVOJE VÝSLEDKY O 300% S NAŠÍ CELODENNÍ UDÁLOSTÍ PLNOU PROPRACOVANÝCH SEMINÁŘŮ A PRAKTICKÝCH WORKSHOPŮ.

1LIFE PROJEKT TY je komplexní celodenní událost pro všechny, kdo se chtějí dostat do nejlepší formy, zlepšit svoje zdraví a postavu po dlouhé COVID-19 pauze. 

Během nabitého dne ti předáme ty nejlepší informace v oblasti fitness a podělíme se s tebou o naše příběhy a zkušenosti, které nám pomohli vytvořit úspěšný komunitní gym a k tomu ověřený online program. Ukážeme ti co funguje a co ne v oblasti tréninku, výživy, mindsetu a regenerace.


Naučíme tě, jak ovládnout svojí postavu, sílu, výkon, motivaci a zdraví a jak nejen mít, ale hlavně jak udržet ty nejlepší výsledky v tvém životě = PROJEKT TY.
Dáme ti systém, který můžeš krok za krokem začít aplikovat a který změní nejen tvojí postavu, ale i tvůj život k lepšímu.

NAUČ SE CO FUNGUJE V TVÉM ŽIVOTĚ

TRÉNINK 

VÝŽIVA

MINDSET

PROČ NA UDÁLOSTI
NESMÍŠ CHYBĚT

ZÁKLADNÍ VĚCI DĚLÁME NEUVĚŘITELNĚ SKVĚLE

INSPIRACE

Informace nikdy nestačí. Co potřebuješ, je inspirace a láskyplné nakopnutí do zadku, které ti dodá oheň a až se vrátíš domu, nebudeš se moci dočkat použít nové metody a vystřelit svoje výsledky do vesmíru. Po našem společném dni bude celkem nemožný necítit se jak s raketovým pohonem. Navíc se samozřejmě potkáš se spoustou stejně naladěných lidí, kteří ti ukážou, že na věci nejsi sám/sama a pomůžou ti posatvit skvělej odrazovej můstek ke startu tvojí úžasný proměny těla i hlavy.

INFORMACE

Získáš náš pohled a extrémně jednoduše aplikovatelné strategie z naší 8-leté praxe. Předáme ti věci, které jsme používali a neustále používáme, protože prostě fungují VŽDY. A ty je teď můžeš začít používat taky. 

O ČEM BUDOU SEMINÁŘE?

5 ÚPLNĚ NOVĚ ZPRACOVANÝCH SEMINÁŘŮ + 2 PRAKTICKÉ TRÉNINKOVÉ WORKSHOPY

POMŮŽOU TI BÝT ŠTÍHLEJŠÍ, SILNĚJŠÍ, CHYTŘEJŠÍ S LEPŠÍ FYZICKOU KONDICÍ A BEZ BOLESTI 

VÝŽIVA 2.0

Návod od A-Z, který ti zaručeně pomůže dostat váhu dolů předvídatelně, zdravě a udržitelně a pomůže ti pochopit výživu napořád a už v ní nikdy nemít chaos.

REGENERACE JE KLÍČ KE VŠEMU

Vysvětlení základních a často přehlížených regeneračních strategií, díky kterým začneš otázku stresu VS odpočinku brát konečně 100% vážně a maximalizuješ svoje výsledky

NEJSI TVOJE MYŠLENKY

Jak využít nejsilnější mindset triky pro překonání těch největších "vnitřních" bitev + neprůstřelný postup ke zničení všech výmluv, které tě drží na místě.

PROČ BY HOLKY MĚLY ZVEDAT TĚŽKÝ VĚCI

Seminář/workshop (nejen pro dámy) od Anet Šachové, který bude popisovat její komplikovanou cestu fitness a výživovým světem. Ukáže ti ideální řešení, které našla a usnadní ti spoustu práce a chyb.

TVORBA TRÉNINKOVÉHO PROGRAMU OD A-Z

Rozbor klíčových postupů, metod a prvků, které nesmí chybět ve vytvoření žádného tréninkového programu, který ti pomůže postavit svaly, spálit tuk a zlepší fyzickou kondici, sílu a zdraví.

WORKSHOP - MOBILITA

Jak se starat o svoje klouby (a trénovat díky tomu až do tvých 70, 80-ti a klidně dál), zbavit se bolesti a dopřát svému tělu totální uvolnění nebo přípravu na trénink kdykoliv budeš chtít.

WORKSHOP - DŘEP + MRTVÝ TAH

Kompletní rozbor těch 2 nejzákladnějších pohybů, maximální individualizace přesně pro tebe ke zvýšení síly, lepšímu zážitku z tréninku a prevenci zranění.

BONUS:  Q&A po skončení programu, kde ti zodpovíme na jakékoliv otázky, možnost společné večeře, spousta LIVE času s námi a ostatními účastníky...

KDO PREZENTUJE?

HONZA ŠACH

Mojí misí je pomoci lidé, kteří zoufale zkoušeli všechny diety, dostat jejich váhu pod kontrolu napořád, aby mohli být silní a spokojení superhrdinové pro svoje rodiny a blízké a měli sebevědomí a energii na cokoliv v jejich skvělejch životech.
to všechno bez dlouhejch krutejch tréninků, nesmyslnejch zákazů a odpírání si dobrot (který k životu absolutně patří).

MAJITEL, HLAVNÍ COACH 1LIFE


ANETA ŠACHOVÁ

Miluju svojí rodinu, pohyb a hlavně JÍDLO. Dřív jsem měla velikej problém a neustále jsem skákala ze stavu "na dietě" do stavu "jím všechno a je mi to jedno".
Až na to, že mi to tak jedno nebylo a měla jsem akorát výčitky, který nastartovaly novou dietu...zakletej cyklus.
Pak jsem potkala Honzu a naučila se systém, kterej mi pomáhá užívat si to všechno. A teď se nemůžu dočkat, až ho předám tobě.

HLAVNÍ COACH PROGRAMU SUPER ZADEKPŘESUNUTO NA PODZIM 2021

TVOJE INVESTICE

EARLY BIRD REGISTRACE DO 6.ČERVNA

1500 Kč

The timer has expired!

KLASICKÁ REGISTRACE OD 7.ČERVNA

1900 Kč

ZAREZERVUJ SI SVOJE MÍSTO HNED TEĎ

VYPLŇ A ODEŠLI PŘIHLÁŠKU A ZAJISTI SI ÚČAST

[wufoo username="undergroundarena" formhash="m1jxugr609vvs68" autoresize="true" height="842" header="show" ssl="true"]
Close


PŘIHLAŠ SE DO NA ČEKACÍ SEZNAM
Start programu 5.DUBNA
Přihlaš se teď na čekací seznam a získej možnost jako první z 50 zájemců získat program se slevou 1500 Kč.
Teď nemusíš nic platit. Jednoduše se přihlaš a jakmile otevřeme oficiální registrace, dostaneš jako první příležitost program získat za zvýhodněnou cenu.


Close
Page Created with OptimizePress