PDF RZ

TVOJE PDF RYCHLE A ZBĚSILE JE PŘIPRAVENO KE STAŽENÍ ZDE
(STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK)

PLUS TADY JEŠTĚ NĚCO, CO BY TĚ MOHLO ZAJÍMAT…

arrow
— SPACER —

10-TÝDENNÍ
TRANSFORMACE
PRO MUŽE

LEDEN-DUBEN 2019

— SPACER —

Chci svoje místo v programu

K DISPOZICI POUZE 8 MÍST

Cítíš se po večerech utahanej, pomalej a chybí ti ty dny, kdy ses cítil jako atlet?
Nejsi SÁM!

Většina chlapů, kteří se přihlásili do Mansformation zažívali před přihlášením přesně ten samej pocit…
…a v průměru se jim podařilo shodit kolem 6kg tuku, ubrat v pase 2 velikosti kalhot a zvýšit svojí sílu o 20% za pouhých 12 tejdnů…a to nemuseli hladovět nebo kompletně vyřadit pivo po dobu celého programu.
Pokud se drželi 80% času našeho nutričního plánu, zbylých 20% mohlo být cokoliv chtěli.

Jestli jsi odhodlanej se během 3 krátkejch měsíců dostat zpátky pod kontrolu tvýho života, postavy a zdraví a začít se cejtit zase skvěle a mít spoustu energie pro svojí rodinu a práci, tohle je tvoje šance…

— SPACER —

TOHLE VŠECHNO DOSTANEŠ, AŽ SE PŘIHLÁSÍŠ

— SPACER —
— SPACER —
 • Úvodní seminář/workshop, měření a testování

  27. LEDNA v NEDĚLI je pro tebe připravenej MEGA seminář/workshop v One Life, kde se seznámíš s ostatníma účastníkama programu a dozvíš se přesnej průběh programu.

  Dozvíš se detaily tréninkovýho programu (ukázky cviků, technik, základních chyb… prostě vše potřebný k tomu, abys následujících 10 týdnů věděl co se chystá a co je nutný k tomu, abys měl ty nejlepší výsledky a využil plnou kapacitu celýho programu).

  Budeme hlavně dělat úvodní přeměření, váhu, tělesnej tuk, fotky a otestování tvých začátečních maximálních vah základních cvicích.

  Co se na semináři dozvíš?

  Proč tě MINIMALISTICKEJ přístup k tréninku a kardiu dovede k MAXIMÁLNÍM výsledkům.

  Jak můžeš jíst VŠECHNY jídla, který miluješ a přesto pálit tuk… a dát si pivo samozřejmě.

  5 zabijáků růstu svalů, který dělá 90% z nás.

  Návod na vytvoření „netopýří jeskyně“, která zvedne efektivitu tvýho spánku o 200% a tvoje produktivita v práci a energie v posilce bude ABNORMÁLNÍ.

  Pravdu o tréninkový frekvenci, intenzitě, výběru cviků a jak konečně dát dohromady svůj plán, kterej tě bude bavit a bude fungovat napořád.

  A mnohem víc….

 • 2X TÝDNĚ SEMI PRIVATE – STRONG CAMP TRÉNINK

  Získáš od nás 10-týdenní tréninkovej program Mansformation STRONG CAMP speciálně utvořen pro nabrání svaloviny, získání síly, vybudování atleticismu, spálení většího množství tuku a nebo kombinaci všech zmíněných benefitů.

  Celej program může ale být osobně a na míru upraven podle TEBE, tvých limitací, zranění a schopností, abysme co nejvíc urychlily tvoje výsledky a neztráceli čas cvikama, který tě stejně nepohnou z místa.

  Používáme unikátní tuko-spalující a svalo-stavějící metody, který nejsou typický a nudný, budou pro tebe výzva a taky se po nich budeš cejtit skvěle!

  Máme velký zkušenosti s chlapa s různou historií, spolupracujeme s TOP koučema po světě a jezdíme se učit přímo k nim a klademe důraz na kvalitu a techniku provedení všech cviků a k tomu nezbytný zlepšení mobility a korekce všech možnejch špatnejch pohybů, který ti pomůžou obrnit tvoje tělo před zraněním, využitím plnýho potenciálu pohybu tvýho těla a taky odbourání nepříjmných bolestí ve spodních zádech, krční páteři, kyčlích a kotnících.
  Po 3 měsících budeš zaručeně v nejmobilnější a nejflexibilnější formě tvýho života.

  Kapacita skupiny je limitovaná na 8 účastníků, takže budeš vždy mít kolem sebe ostatní chlapy pro podporu a hecování a zároveň budeš neustále pod dohledem svýho kouče.

  Tréninkový časy STRONG CAMPU jsou pevně v PONDĚLÍ 19:15 A PÁTEK 18:00.

 • Speciální nutriční coaching

  Nepoužíváme diety – protože tě nenápadně učí jojo dietovat a psychicky tě ničí.

  Ukážeme ti jednoduchou metodu vyvinutou Jayem Ferruggiou (super úspěšnej old-school caoch a specialista na nabírání svalů a pálení tuku), která ti pomůže optimalizovat hormony v těle, zlepšit zažívání a dodat tělu dostatečnej příjem na to, abys byl schopnej nabrat svalovinu, odsekat tuk a nebo i obojí najednou = JO JDE TO!
  Beztstresový jídlo a minimalistickej přístup. Budeš vědět přesně co a kdy máš jíst, ale hlavně budeš umě sestavit si jídelníček z jídel, které si opravdu užíváš.

  Naučíme tě jíst PRAVÝ JÍDLO a ne nakupovat za tisíce suplementy, který tě NIKDY nedostanou tam, kam chceš.

  A budeš si moc dát občas pivo, pořádnej steak, dort a nebudeš už mít „ten hroznej strach“ že tvoje výsledky jsou zase pryč.

 • Neomezený týmový trénink

  Budeš mít taky možnost navštěvovat podle tvojí individuální potřeby (nastavíme na začátku) naše týmové tréninky, který jsou maximální týmová jízda, plná adrenalinu, zábavy a který slouží k dalšímu nakopnutí tvýho metabolismu a spálením extra množství tuku.

  Jsou skvělou alternativou k dlouhýmu nudnýmu kardiu nebo tupýmu běhání na pásu.

  A nemusíš se vůbec bát. V našich týmových trénincích používáme spousty silových, výbušných a kondičních prvků pro to, abysme hlídali tvoje tvrdě postavený svaly a neupálili z nich ani gram!

  A pro tebe další příležitost potkat nové lidi z naší komunity 1L i mimo uzavřený Strong camp, kteří ti pomůžou pracovat tvrdě a posunout svojí fyzickou kondici na jinou úroveň.

 • Plná podpora

  My koučové se k tobě sice nenastěhujeme….ale budeme pro tebe oporou a pomocí po celou dobu programu a jsme odhodlaní vytvořit ti nejlepší výsledky tvýho života.
  Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v One Life při trénincích, tak pomocí naší UZAVŘENÝ FB SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálej přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv a dostat odpověď téměř okamžitě.

  Navíc dostaneš přes fb skupinu sérii fb live webinářů na důležitý témata (bílkoviny, suplementy, regenerace, udržitelnost, zvyky…) na který můžeš živě nebo ze záznamu reagovat a ptát se.

  A upřímně…to, že se v průběhu mezi tebou a ostatníma chlapama vytvoří pevná skupina, která bude tahat za jeden provaz a navzájem se bude obrovsky podporovat a hecovat je jeden z NEJKLÍČOVĚJŠÍCH prvků celýho programu a udrží tě v pohybu i když přijdou špatný dny.

 • Udržitelný výsledky a PARTY na konci programu

  Naší filozofií vždycky bylo a bude předat a naučit tě něco, co tě pozitivně ovlivní, uloží se ti to pevně do softwaru (hlavy) a budeš to moci využívat už navždycky.

  Vybuduješ si novy správné návyky, které jsou jednoduchy udržet a hlavně neohrozí tvůj sociální život a nepřipraví tě o tvá oblíbená jídla.
  Termín „novej životní styl“ neznamená, že se budeš muset vzdát všeho „nezdravýho“ a že budeš muset jíst brokolici a kuřecí na vodě do konce života.
  Stejně tak i s tréninkem se tě pokusíme zbavit nutnosti trávit v posilce dvoufázově 5 dní v tejdnu a ještě k tomu se unudit k smrti na rotopedu a prací ve „správný tepovce“.

  A to všechno potom pořádně oslavíme všichni spolu na velký finální party!

— SPACER —

Chci svoje místo v programu

— SPACER —

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

MANSFORMATION 2018

Lukáš

„Mansformation? Pro mě už od názvu výzva, kterou jsem chtěl dát. V programu jsou jasně daný pravidla, který si lze osvojit a předělat v návyky. Mně zůstala třeba chuť dál pravidelně cvičit, i když ne v takovým megaobřím tempu jako při MF. Během MF jsem se naučil dělat dřep, poctivě a bezpečně. Mrtvola, která byla  mým  strašákem  kvůli  zádům, se stala jedním z mých nejoblíbenějších cviku. V průběhu je možný se účastnit týmovejch tréninků, který jsou skvělým doplněním toho silovýho nářezu. Během MF je dávaný velký důraz na regeneraci,  spánek a pitný režim. Regeneraci  prostě vynechat nejde.  Fakt.

V průběhu MF postupně přibývaly informace ohledně výživy, doplňků a dalších cviků. Téměř online podpora o odpovědi na otázky na uzavřené FB skupině. Když byl problém s namožením nebo bolestí při nějakým cviku, nahradili ho jiným. Poradili, co s tím, co cvičit, co už ne. V rámci MF skupiny individuální přístup a podpora.

Vůbec největší důraz je dáván na bezpečné provedení cviků, jejich vysvětlení a nevim, jestli jsem to už neřikal, ale hlavně na bezpečné provedení. Naučil jsem se zvedat takový váhy, který pro mě maj smysl, našel jsem si hranici i pro běžný život, tzn. vím, co si můžu dovolit bezpečně zvednout a odnést. Vím, kdy si dát pauzu a vím, co už je za mojí hranicí a do čeho nejdu.“

Lukáš
Benešov

Přemek

„Cítím se o dost silnější a pohyblivější, po deseti letech udělám dřep se zátěží a udělám milion kliků (počítali jsme, ale když už svítalo, všichni už chtěli domů, takže jsme se nedostali do milionu ale dost blízko).
Za prvních 30 dnů jsem neshodil ani kilo a ubral 5cm v pase.Nabral jsem ale množství svalů a zároveň snížil % tělesného tuku o 3% a proto zůstala váha stejná.“

Přemek
45 let, Benešov

— SPACER —
— SPACER —

NAŠE MISE = TVOJE TRANSFORMACE

— SPACER —
 • Všimneš si toho, že vypadáš jinak už během prvních 2 týdnů

 • Oddechneš si, protože konečně zjistíš, že používáš ověřenej plán a jsi na správný cestě získat postatu, kterou už dlouho chceš.

 • Konečně se těšit na to, že si budeš moci sundat tričko, protože tak sebevědomě se budeš cítit.

 • Složíš do krabice tvoje velký vytahaný oblečení NAPOŘÁD, abys udělal místo novýmu, který ti bude skvěle sedět a zdůrazní tvoje výsledky a tvrdou práci.

 • Budeš ten chlap, kterýho se ostatní ptají „Ty držíš nějakou dietu nebo něco?„, když jdeš kolem po chodbě v práci.

 • Budeš mít energii jako když ti bylo 20…(a taky ten stejnej sex drive).

 • Získáš pocit „ZVLÁDNUL JSEM TO“, kterej bude vycházet z faktu, že jsi se konečně vymanil z kruhu „začnu příští pondělí“ a dodal jsi do svýho života to nejlepší pro tvoje zdraví, energii a sebevědomí.

 • Staneš se VZOREM pro svoje děti, rodinu, okolí a přátelé, ke kterému můžou vzhlížet a nechat se jím inspirovat (a konečně přestaneš bejt ten unavenej a neustále si stěžující chlap, kterej všechno svádí na svůj věk).

— SPACER —

HLAVNÍ COACHOVÉ PROGRAMU

— SPACER —

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

„Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.
Jsem manžel, táta, kouč, vlastním svůj business a vím, jak extrémně důležitý je pro všechny tyhle role bejt chlap, kterej má sebevědomí a svůj život (a tělo) pod kontrolou.

Mansformation je nejkomplexnější program, kterej tu máme, protože v něm učíme nejen základní provedení silovejch cviků, technik a metod, kde kombinujeme tvrdou práci, bezchybnou techniku, explozivitu a atletické prvky…. vše v programování na světový úrovni, ale hlavně (a v týhle době absolutně neoddiskutovatelně důležitý) zdůrazňujeme roli regenerace, do který patří nejen spánek, odpočinek a meditace, ale i zdravej a vyváženej jídelníček a správně nastavenej objem práce.

Jestli jseš chlap, kterej ví, že NUTNĚ POTŘEBUJE změnit situaci ve který je a má KOULE na to říct, že to sám nezvládne a chce bejt v týmu zkušenejch koučů a dalších odhodlanejch účastníků, tohle budou ty 3 měsíce tvýho života, na který nikdy nezapomeneš a odejdeš na konci programu s novejma svalama, menším obvodem pasu, jiným pohledem na „cvičení“ a plnej nový energie do tvýho života.— SPACER —

Tomáš Kůrka

Coach 1LIFE

3 rokem stráveným v 1L prostředí a absolvování veškerých programů (Tým tréninky, SEMI private, H5L coaching, 1L Mindset workshop) se Tom přirozeně stal dalším srdcem 1L týmu.
Jeho specializace je maximální pozitivita, umění se vcítit do role klienta díky jeho obřím zkušenostem a otevřené povaze pomoci každému k těm nejlepším výsledkům.— SPACER —

Start programu (úvodní seminář, měření, testování)

LEDEN

27

 • Neděle, 27. ledna
 • 17:00
— SPACER —

Chci svoje místo v programu