ONLINE PROGRAM
PRO MUŽE ZDARMA

==============================
14 DNÍ ONLINE PODPORY PRO CHLAPY Z OKOLÍ BENEŠOVA, KTEŘÍ CHTĚJÍ MENŠÍ BŘICHO, VÍC SVALŮ, ENERGIE NA ROZDÁVÁNÍ, ZLEPŠENÍ ZDRAVOTNÍ SITUACE A HLAVNĚ STABILNÍ START SVOJÍ UDRŽITELNÝ TRANSFORMACE

10. - 24. LEDNA 2019

Chci svoje místo v programu
Fill out my online form.

CO JE OBSAH PROGRAMU SPRINT MANSFORMATION?

HLAVNÍ COACH PROGRAMU

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

"Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.
Jsem manžel, táta, kouč, vlastním svůj business a vím, jak extrémně důležitý je pro všechny tyhle role bejt chlap, kterej má sebevědomí a svůj život (a tělo) pod kontrolou.

Mansformation je nejkomplexnější program, kterej tu máme, protože v něm učíme nejen základní provedení silovejch cviků, technik a metod, kde kombinujeme tvrdou práci, bezchybnou techniku, explozivitu a atletické prvky.... vše v programování na světový úrovni, ale hlavně (a v týhle době absolutně neoddiskutovatelně důležitý) zdůrazňujeme roli regenerace, do který patří nejen spánek, odpočinek a meditace, ale i zdravej a vyváženej jídelníček a správně nastavenej objem práce.

Jestli jseš chlap, kterej ví, že NUTNĚ POTŘEBUJE změnit situaci ve který je a má KOULE na to říct, že to sám nezvládne a chce bejt v týmu zkušenejch koučů a dalších odhodlanejch účastníků, tohle budou ty 3 měsíce tvýho života, na který nikdy nezapomeneš a odejdeš na konci programu s novejma svalama, menším obvodem pasu, jiným pohledem na "cvičení" a plnej nový energie do tvýho života.

Chci svoje místo v programu
Fill out my online form.