TVOJE PDF RYCHLE A ZBĚSILE ZA CHVÍLI DORAZÍ NA TVŮJ EMAIL 📩

POKUD BYS CHTĚL TRÉNOVAT A ZAŽÍT TRANSFORMACI PŘÍMO S NÁMI, PODÍVEJ SE NA NÁŠ 3-MĚSÍČNÍM PROGRAM MANSFORMATION, KTERÝ STARTUJE UŽ 13.LEDNA 2020


Postav  svaly a  sundej cm v pase bez stresu a s povoleným pivem!

Cítíš se po večerech utahanej, pomalej a chybí ti ty dny, kdy ses cítil jako "naživu"?
Nejsi SÁM!

Většina chlapů, kteří se přihlásili do MANSFORMATION zažívali před přihlášením přesně ten samej pocit a v průběhu programu se jim podařilo zlepšit jejich fyzickou kondici a zdraví
bez hladovění nebo kompletního vyřazení piva po dobu celého programu.

Pokud se drželi 70% času našeho nutričního plánu, zbylých 30% mohlo být cokoliv chtěli.

Jestli jsi odhodlanej se dostat zpátky pod kontrolu tvýho života, postavy a zdraví a začít se cejtit zase skvěle a mít spoustu energie pro svojí rodinu a práci, tohle je tvoje šance...

MANSFORMATION
2020

DEJ NÁM 3 MĚSÍCE 

Tohle dostaneš až se přihlásíš

Úvodní seminář/workshop, měření a testování

12. LEDNA v NEDĚLI v 17:00 je pro tebe připravenej MEGA seminář/workshop v One Life, kde se seznámíš s ostatníma účastníkama programu a dozvíš se přesnej průběh programu.

Dozvíš se detaily celého programu, více o naší tréninkové filozofii, základy nutričního coachingu pro maximální výsledky a prostě vše potřebný k tomu, abys následujících 12 týdnů věděl co se chystá a co je nutný k tomu, abys měl ty nejlepší výsledky a využil plnou kapacitu celýho programu.

Budeme hlavně dělat úvodní přeměření, váhu, tělesnej tuk, fotky a otestování tvých začátečních maximálních vah základních cvicích.

Co se na semináři dozvíš?

Proč tě MINIMALISTICKEJ přístup k tréninku a kardiu dovede k MAXIMÁLNÍM výsledkům.

Jak můžeš jíst VŠECHNY jídla, který miluješ a přesto MĚNIT SVOJÍ POSTAVU K LEPŠÍMU… a dát si pivo samozřejmě.

5 zabijáků růstu svalů, který dělá 90% z nás.

Návod na vytvoření „netopýří jeskyně“, která zvedne efektivitu tvýho spánku o 200% a tvoje produktivita v práci a energie v posilce bude ABNORMÁLNÍ.

Pravdu o tréninkový frekvenci, intenzitě, výběru cviků a jak konečně dát dohromady svůj plán, kterej tě bude bavit a bude fungovat napořád.

A mnohem víc….

2X TÝDNĚ SEMI PRIVATE - STRONG CAMP TRÉNINK

Získáš od nás 12-týdenní tréninkovej program Mansformation STRONG CAMP speciálně utvořen pro nabrání svaloviny, získání síly, vybudování výbušnosti, zlepšení kvality pohybu, eliminaci otravných bolestí zad apod. a všeho, co z tebe udělá zdravějšího, silnějšího a sebevědomějšího chlapa.

Celej program může ale být upraven podle TEBE, tvých limitací, zranění a schopností, abysme co nejvíc urychlily tvoje výsledky a neztráceli čas cvikama, který tě stejně nepohnou z místa.

Používáme unikátní tuko-spalující a svalo-stavějící metody, který nejsou nudný, budou pro tebe výzva a taky se po nich budeš cejtit skvěle!

Máme velký zkušenosti s chlapama s různou historií, spolupracujeme s TOP koučema po světě a jezdíme se učit přímo k nim a klademe důraz na kvalitu a techniku provedení všech cviků a k tomu nezbytný zlepšení mobility a korekce všech možnejch špatnejch pohybů, který ti pomůžou obrnit tvoje tělo před zraněním, využitím plnýho potenciálu pohybu tvýho těla a taky odbourání nepříjmných bolestí ve spodních zádech, krční páteři, kyčlích a kotnících.
Po 3 měsících budeš zaručeně v nejmobilnější a nejbezbolestnější formě tvýho života.

Kapacita skupiny je limitovaná na 10 účastníků, takže budeš vždy mít kolem sebe ostatní chlapy pro podporu a hecování a zároveň budeš neustále pod dohledem svýho kouče.

Tréninkový časy STRONG CAMPU jsou pevně v PONDĚLÍ 20:00 A PÁTEK 20:00.

SPECIÁLNÍ NUTRIČNÍ COACHING

Nepoužíváme diety – protože tě nenápadně učí jojo dietovat a psychicky tě ničí.

Ukážeme ti jednoduchou metodu vyvinutou Jayem Ferruggiou (super úspěšnej old-school caoch a specialista na SILOVÝ trénink), která ti pomůže optimalizovat hormony v těle, zlepšit zažívání a dodat tělu dostatečnej příjem na to, abys byl schopnej zpevnit svojí postavu co nejefektivněji.

Beztstresový jídlo a minimalistickej přístup. Budeš vědět přesně co a kdy máš jíst, ale hlavně budeš umě sestavit si jídelníček z jídel, které si opravdu užíváš.

Naučíme tě jíst PRAVÝ JÍDLO a ne nakupovat za tisíce suplementy, který tě NIKDY nedostanou tam, kam chceš.

A budeš si moc dát občas pivo, pořádnej steak, dort a nebudeš už mít „ten hroznej strach“ že tvoje výsledky jsou zase pryč.

Až 2x týdně týmový trénink

Budeš mít taky možnost navštěvovat podle tvojí individuální potřeby (nastavíme na začátku) naše týmové tréninky, který jsou maximální týmová jízda, plná adrenalinu, zábavy a který slouží k dalšímu nakopnutí tvýho metabolismu a spálením extra množství energie.

Jsou skvělou alternativou k dlouhýmu nudnýmu kardiu nebo tupýmu běhání na pásu.

A nemusíš se vůbec bát. V našich týmových trénincích používáme spousty silových, výbušných a kondičních prvků pro to, abysme hlídali tvoje tvrdě postavený svaly a neupálili z nich ani gram!

A pro tebe další příležitost potkat nové lidi z naší komunity 1L i mimo uzavřený Strong camp, kteří ti pomůžou pracovat tvrdě a posunout svojí fyzickou kondici na jinou úroveň.

plná podpora pro tebe

My koučové se k tobě sice nenastěhujeme….ale budeme pro tebe oporou a pomocí po celou dobu programu a jsme odhodlaní vytvořit ti nejlepší výsledky tvýho života.
Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v One Life při trénincích, tak pomocí naší UZAVŘENÝ FB SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálej přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv a dostat odpověď téměř okamžitě.

Navíc dostaneš přes fb skupinu sérii fb live webinářů na důležitý témata (bílkoviny, suplementy, regenerace, udržitelnost, zvyky…) na který můžeš živě nebo ze záznamu reagovat a ptát se.

A upřímně…to, že se v průběhu mezi tebou a ostatníma chlapama vytvoří pevná skupina, která bude tahat za jeden provaz a navzájem se bude obrovsky podporovat a hecovat je jeden z NEJKLÍČOVĚJŠÍCH prvků celýho programu a udrží tě v pohybu i když přijdou špatný dny.

Udržitelný výsledky

Naší filozofií vždycky bylo a bude předat a naučit tě něco, co tě pozitivně ovlivní, uloží se ti to pevně do softwaru (tvojí hlavy) a budeš to moci využívat už navždycky.

Vybuduješ si novy správné návyky, které jsou jednoduchy udržet a hlavně neohrozí tvůj sociální život a nepřipraví tě o tvá oblíbená jídla.
Termín „novej životní styl“ neznamená, že se budeš muset vzdát všeho „nezdravýho“ a že budeš muset jíst brokolici a kuřecí na vodě do konce života.
Stejně tak i s tréninkem se tě pokusíme zbavit nutnosti trávit v posilce dvoufázově 5 dní v tejdnu a ještě k tomu se unudit k smrti na rotopedu a prací ve „správný tepovce“.

hLAVNÍ COACHOVÉ PROGRAMU

Tomáš Kůrka

3 rokem stráveným v 1L prostředí a absolvování veškerých programů (Tým tréninky, SEMI private, H5L coaching, 1L Mindset workshop) se Tom přirozeně stal dalším srdcem 1L týmu.
Jeho specializace je maximální pozitivita, umění se vcítit do role klienta díky jeho obřím zkušenostem a otevřené povaze pomoci každému k těm nejlepším výsledkům.

Programů Mansformation už má za sebou v roli hlavního kouče několik a tak je připravenej ti předat ty nejlepší informace a zkušenosti na každém tréninku a při každém kontaktu s ním.

Hlavní coach programu

1LIFE

Honza Šach

"Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.
Jsem manžel, táta, kouč, vlastním svůj business a vím, jak extrémně důležitý je pro všechny tyhle role bejt chlap, kterej má sebevědomí a svůj život (a tělo) pod kontrolou.

Mansformation je nejkomplexnější program, kterej tu máme, protože v něm učíme nejen základní provedení silovejch cviků, technik a metod, kde kombinujeme tvrdou práci, bezchybnou techniku, explozivitu a atletické prvky.... vše v programování na světový úrovni, ale hlavně (a v týhle době absolutně neoddiskutovatelně důležitý) zdůrazňujeme roli regenerace, do který patří nejen spánek, odpočinek a meditace, ale i zdravej a vyváženej jídelníček a správně nastavenej objem práce.

Jestli jseš chlap, kterej ví, že NUTNĚ POTŘEBUJE změnit situaci ve který je a má KOULE na to říct, že to sám nezvládne a chce bejt v týmu zkušenejch koučů a dalších odhodlanejch účastníků, tohle budou ty 3 měsíce tvýho života, na který nikdy nezapomeneš a odejdeš na konci programu s novejma svalama, menším obvodem pasu, jiným pohledem na "cvičení" a plnej nový energie do tvýho života.

Zakladatel, hlavní coach 1LIFE

1LIFE

Jak MANSFORMATION funguje?

Jde nabírat SVALY a redukovat TUK zároveň?

Nebo je to jen MÝTUS…?

Víš, že 4 z 5 chlapů, kterým se podaří změnit jejich postavu a spálit tuk, se “podaří” do 2 let vrátit na jejich váhu a většinou jí ještě překročit?

Při jejich pokusu o redukci váhy zapomínají dost často na zaměření se na silový trénink.

Nehledě na to, co jsi o tréninku a výživě kdy slyšel, zažít oba benefity zároveň, možné JE.
Tenhle scénář samozřejmě nemůže fungovat napořád (to bysme tu všichni jen chodili jak kopie The Rocka).
A trénink nemusí nutně znamenat to, že musíš trávit v posilovně tolik času jako kulturista nebo že je potřeba tlačit s intenzitou pro maximální výkon jako crossfit.

Chyba č. 1, kterou vidím spoustu chlapů dělat, je přesně ta PŘEHNANÁ intenzita a nezvladatelnej objem práce.
Spolu se striktní výživou, žádným pivem a nulovým sociálním životem tu máš jasnej recept na rychlý selhání.

Ve videu ti ukážu, jak jsem po 4 letech ladění postavil náš transformační program pro muže MANSFORMATION.

A když jsem konečně dal tenhle efektivní postup dohromady (rok po tom, co se mi narodila moje dcera), dostal jsem se konečně do formy svýho života.

A teď se s tebou chci o tenhle postup podělit.


REZERVUJ SI SVOJE MÍSTO

VYPLŇ PŘIHLÁŠKU A MY SE TI BRZO OZVEME

Fill out my online form.
Close
Page Created with OptimizePress