2-MĚSÍČNÍ LETNÍ ONLINE COACHING

2-MĚSÍČNÍ LETNÍ

ONLINE COACHING

— SPACER —

Jak si konečně můžeš užít léto 2018 naplno s lidma, který miluješ, s jídlem a pitím, který si užíváš a přitom se udržet ve skvělý formě a v září mít ještě o pár kilo míň a menší velikost kalhot.

— SPACER —
— SPACER —

Chci svoje místo v programu

— SPACER —

Co dostaneš…

— SPACER —
 • KOMPLETNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN NA 8 TÝDNŮ

  Detailní tréninkovy program, ktery se zaměřuje na kvalitu pohybu, práci s vlastním tělem a nevyžaduje posilovnu a těměř zádné vybavení (pouze trx a odporové gumy).Sestrojen je hlavně proto, aby spálil maximální množstvi tuku v co nejkratší dobe, naučil tě pracovat se základnimi pohyby ve vysoké kvalitě a ukázal ti jednoduchost a minimalismus (nepotřebujes žádné předchozi zkušenosti ani určitou fyzickou úroveň) a zpevnil svaly do plavek.
  Už zádný hádání, všechna inspirace na pohyb pro tvoje léto je tady připravená.

 • NUTRIČNÍ COACHING DO REÁLNÝHO “LETNÍHO” ŽIVOTA

  DÍky…
  -uvodnímu nutričnímu webináři
  – pokračujícímu coachingu skrze program
  -online podpoře
  …se naučíš, jak vytvořit jídelní plán tak, aby pasoval na TVŮJ život a tvojí situaci, kterou budeš v létě mít. Ukážeme ti jak dodat tvému tělu nejdůležitější základní kameny, aby jsme zajistili zdraví a optimální chod celého organismu, úbytek tuku (ale pořád se VŠÍM, CO K LÉTU PATŘÍ – zmrzlina, drinky, grilovačky…) a samozřejmě extra dávku energie pro tvoje náročny dny a s tím zlepšený fyzický výkon.
  A to všechno UDRŽITELNĚ a NAPOŘÁD.

 • ZHERNĚNÝ PODPŮRNÝ SYSTÉM

  Tvůj mozek bude nejšťastnější, když budeš dělat MĚŘITELNEJ postup dopředu.
  Proto funguje pravidlo – co neměříš, nemůžeš vědět, jestli funguje.
  My nebudeme vážit jídlo a počítat kalorie, ale sbírat body díky našemu systému a budeme se zaměřovat na PROCES a ZVYKY.
  Body za nasbírané AKCE, které provedeš povedou k těm nejlepším výsledkům, jaké můžeš zažít a hlavně budeš přesně vědět, proč se co stalo.
  Navíc budeš muset každých 14 dní reportovat tvůj průběh a budeš vědět, že já se budu dívat.

A navíc pro podporu, zodpovědnost a maximální výsledky…

— SPACER —
 • UZAVŘENOU FB SKUPINU S MÝM VEDENÍM
 • 2 LIVE WEBINÁŘE PRO NASTAVENÍ TVÉHO PLÁNU, POSTUPU A BODOVACÍHO SYSTÉMU
 • TÝDENNÍ Q&A PRO ZODPOVĚZENÍ JAKÝKOLIV TVÝCH OTÁZEK

A to všechno s mojí šílenou zárukou…

— SPACER —

100% jistota, že TOHLE FUNGUJE

Proto se nebojím nabídnout tuhle DOKONALOU ZÁRUKU.

POKUD zvládneš dokončit kompletní tréninkový plán (ccs 30min denně), POKUD aplikuješ základní výživový pravidla (který ti NEBUDOU NIC ZAKAZOVAT, ale zlepšovat a přidávat kvalitu), POKUD budeš pravidelně pokaždé posílat svůj týdenní report a TVOJE VÁHA NEBUDE O 3KG MINIMÁLNĚ NIŽŠÍ na konci online coachingu,
vrátím ti tvojí PLNOU INVESTICI ZPĚT + přihodím voucher za 500 Kč do 1L

— SPACER —
— SPACER —

Kdo je coach programu?

— SPACER —

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

„Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se „fitness“ antisociální stvůrou.““Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou.“— SPACER —
— SPACER —
 • Q.Co když přes léto budu mít úplně nepředvídatelný režim a vůbec se nedostanu do posilovny?

  A.Letní online coaching řeší přesně tenhle problém. Je SKVĚLÝ, že v létě bude všechno naruby. Léto si máš užít a neplánovat tolik jako přes rok, cestovat, jíst  a užívat si skvělý počasí s lidma, který miluješ.
  Právě do toho přichází náš program, kterej ti pomůže vytvořit si VLASTNÍ cestu v průběhu tvých prázdnin, dovolené a cestování a pomůže ti udržet pod kontrolou tvojí výživu i trénink v těch nejdivočejších podmínkách.

 • Q.Ještě úplně nevím, jestli je coaching vhodnej pro mě. Můžu vědět ještě víc o stylu, jakým výživu a trénink prezentuješ a něco víc o tobě?

  A.Výborná otázka! Nejlepší způsob, jak zjistit, jestli můžeme společně spolupracovat, je pustit si ÚPLNĚ ZDARMA můj webinář JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK).
  Tam zjistíš vše potřebné a uvidíš, jestli ti dokážu pomoci ?

  Video je tady na stránce níže…

Záznam webináře – JAK ZŮSTAT DOMA FIT (A SPALOVAT TUK

— SPACER —

Kdy začínáme a jaká je tvoje investice do programu?

Start programu

Červenec

9

 • Pondělí, 9. července

Investice

1400 Kč

Veškerý obsah doručen v ONLINE formátu (NEOBSAHUJE nutnost osobního tréninku a nutnost pracovat v 1L v Benešově)

VAROVÁNÍ: Kapacita programu je extrémně limitována a registrace se budou vyřizovat podle data přihlášení – kdo dřív přijde, ten dostane svoje místo.
— SPACER —

Chci svoje místo v programu

— SPACER —