Trasformační program pro dámy

LETNÍ ČIČINÁDA

Zjisti, jak se i ty můžeš stát silnou ženou, mámou, vzorem pro tvé děti a rodinu a transformovat svoje tělo, životní styl, zvyky a sebevědomí a naučit se získat novou energii a kontrolu nad tvými náročnými dny…a to všechno dokázat udržet NAPOŘÁD!

PŘIHLÁŠKA ZDE

Chceš pomoci s tvojí transformací a nechat výběr toho nejlepšího postupu na nás?

95% LIDÍ NA DIETÁCH SELŽOU

“Krutá statistika téhle doby. Nemáme problém dostat váhu dolů. 95% lidí, kteřím se podaří zhubnout se bohužel “podaří” NABRAT ZPÁTKY svojí startovací váhu do 2 let a většinou jí i PŘEKROČIT”

5% ÚSPĚŠNÝCH ALE NEMAJÍ JEN "ŠTĚSTÍ"

Těch několik jednotlivců, kterým se podaří váhu dole UDRŽET napořád, používá chytré metody, taktiky a chování, které jim ze života NEVYTVÁŘÍ CHAOS.

To co ti teď chybí, je konzistentní APLIKACE a OVĚŘENÝ SYSTÉM
který přinese PŘEDVÍDATELNÝ a ZDRAVÝ ÚBYTKU TUKU bez jojo efektu, SPOUSTU nové energie a sebevědomí a podpora lidí kolem tebe, kteří tě nenechají samotnou.

6-týdenní program obsahuje 4 základní pilíře

 • 1

  Pilíř ⚗

  Pochopení procesu změny, psychologie úpravy zvyků a nastavení procesu pro nejlepší dlouhodou udržitelnost

 • 2

  Pilíř 🛠

  Trénink v ideálním objemu a hlavně kvalitě, který bude pasovat na TVOJE MOŽNOSTI pro nejefektivnější výsledky

 • 3

  Pilíř 🍌

  Nutriční coaching, ve kterém tě naučíme mít výsledky bez toho, aniž bys musela přestat jíst jídla, která miluješ

 • 4

  Pilíř 📉

  Týdenní reportování, monitorování, záznam a NEUSTÁLÁ podpora skrze uzavřenou skupinu po celou dobu programu

Což zjednodušeně řečeno znamená, že tě naučíme jak SPÁLIT TUK a TRÉNOVAT chytře a zdravě, správně REGENEROVAT a cítit se nejlíp ve svém životě.

Péťa, 1L Benešov

Tereza, 1L Benešov

PŘIHLÁŠKA ZDE

Co všechno prakticky program obsahuje?

 • Uzavřená FB skupina programu

  Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v 1LIFE při trénincích tak pomocí naší UZAVŘENÉ FB SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálý přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv 24/7 a dostat odpověď téměř okamžitě.
  A hlavně…neomezené množství high fives, podporu koučů energie, společnou komunitu a kompletně unikátní zážitek.

  Nečekej skupinu plnou motivačních citátů, který tě nikam nedostanou, ale pozitivní a podpůrně prostředí, kde budou výsledky silně nakažlivý.

 • Úvodní seminář

  Naučíš se DOKONALE pochopit jak:

  = funguje tvoje tělo při úbytku tuku

  = nastavit svůj přesný postup pro naší 2-měsíční spolupráci (ale pak i ještě dál)

  = správně měřit, zaznamenávat, zhodnocovat a upravovat svůj proces a výsledky

  = skončit svojí „transformaci“ a spolehlivě udržet svojí váhu na jak dlouho budeš chtít (bez toho, aniž by tě to stálo „pořád držet dietu“

  A potkáš se s koučema a ostatními účastnicemi programu.

 • 18 týmových tréninků v našem 1LIFE konceptu

  Týmové tréninky, ktery se zaměřuje na kvalitu pohybu, práci s vlastním tělem a nevyžadují ŽÁDNÉ předchozí zkušenosti.Sestrojeny je hlavně proto, aby spálily maximální množstvi tuku v co nejkratší dobe, naučil tě pracovat se základnimi pohyby ve vysoké kvalitě (což má za výsledek odbourání každodenních bolestí a tenze v horní a spodní oblasti zad a zlepšenou pohyblivost kyčlí) a ukázaly ti jednoduchost a minimalismus (nepotřebujes žádné speciální fyzické dovednosti) a zpevnily svaly do plavek.
  Připrav se na to, že ti vrátíme lásku k pohybu!

 • Nutriční coaching 1LIFE do reálného života

  DÍky našemu upravenému 50+ stránkovému manuálu 1L VÝŽIVOVÝ PLÁN a nahrávkám 2 klíčových seminářů na téma výsledky ve výživě a změně zvyků, se naučíš, jak vytvořit jídelní plán tak, aby pasoval na TVŮJ život a tvojí situaci, kterou budeš v létě mít. Ukážeme ti jak dodat tvému tělu nejdůležitější základní kameny, aby jsme zajistili zdraví a optimální chodcelého organismu, úbytek tuku (ale pořád se VŠÍM, CO K LÉTU PATŘÍ – zmrzlina, drinky, grilovačky…) a samozřejmě extra dávku energie pro tvoje náročny dny a s tím zlepšený fyzický výkon.
  A to všechno UDRŽITELNĚ a NAPOŘÁD.

Kdo jsou 1 LIFE koučové tohoto programu?

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

"Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se "fitness" antisociální stvůrou.""Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou."

Aneta Šachová

Koučka OneLife, manželka pana Šacha a máma 2 letý Lily

"Zkusila jsem si všechny diety, co snad existujou a konečně našla normální obyčejnej způsob, kterej funguje jak s dítětem, tak i když chci jít s kámoškama na víno.
A jsem připravená a nemůžu se dočkat, až vám ho ukážu taky!"

Kdy program začíná?

Květen

12

 • Neděle, 12. května
PŘIHLÁŠKA ZDE