Anti-corona online coaching

Nutriční ONLINE program

SPALUJ TUKY NAVŽDY
?

měsíční SPRINT verze

ČERVEN 2019

OVĚŘENÝ ZPŮSOB, JAK VYTVOŘIT SPRÁVNÉ NUTRIČNÍ NÁVYKY, ZBAVIT SE TĚCH ŠPATNÝCH, ZÍSKAT POSTAVU KTEROU CHCEŠ (SPOLU SE ZDRAVÍM NA PRVNÍM MÍSTĚ) A UDRŽET SI JÍ.

PŘIHLÁŠKA DO PROGRAMU

Chceš pomoci s tvojí transformací a nechat výběr toho nejlepšího postupu na nás?

— SPACER —

95% LIDÍ NA DIETÁCH SELŽOU

“Krutá statistika téhle doby. Nemáme problém dostat váhu dolů. 95% lidí, kteřím se podaří zhubnout se bohužel “podaří” NABRAT ZPÁTKY svojí startovací váhu do 2 let a většinou jí i PŘEKROČIT”5% ÚSPĚŠNÝCH ALE NEMAJÍ JEN „ŠTĚSTÍ“

Těch několik jednotlivců, kterým se podaří váhu dole UDRŽET napořád, používá chytré metody, taktiky a chování, které jim ze života NEVYTVÁŘÍ CHAOS.


Víš, že to co ti teď chybí, je konzistentní APLIKACE a OVĚŘENÝ SYSTÉM
který přinese PŘEDVÍDATELNÝ a ZDRAVÝ ÚBYTKU TUKU bez jojo efektu?

Měsíční program obsahuje 4 základní moduly

 • 1

  Modul ⚗

  Pochopení kompletní magie a vědy kolem zdravého a udržitelného úbytku tuku

 • 2

  Modul ?

  Nastavení přesného individuálního postupu do TVÉHO ŽIVOTA pro nejefektivnější výsledky

 • 3

  Modul ?

  Aplikace do tvého života, týdenní reportování, monitorování, záznam a diagnostika

 • 4

  Modul ?

  Návod na “dietu po dietě” tzn. přesnej postup toho, jak mít svoje výsledky napořád (KLÍČ KE VŠEMU)

Což zjednodušeně řečeno znamená, že tě naučíme jak SPÁLIT TUK chytře a zdravě a už ho napořád UDRŽET DOLE.

BEZ TOHO aniž by bylo nutný nějak DRASTICKY zvedat objem pohybu/tréninků (i když pohyb bude určitě doporučen, bude se jednat hlavně o NUTRIČNÍ coaching).

Klikni na text a zvětši si, co říkají o programu jeho účastnice

PŘIHLÁŠKA DO PROGRAMU

Co všechno prakticky program obsahuje?

 • Uzavřená FB skupina programu

  Kde mají přístup jen ostatní účastníci a ty budeš mít neustálej přístup ke mě (Honza Šach – tvůj coach programu) ale i k ostatním a tak se můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv a dostat odpověď téměř okamžitě.

  Nečekej skupinu plnou motivačních citátů, který tě nikam nedostanou, ale pozitivní a podpůrně prostředí, kde budou výsledky silně nakažlivý.

 • 4-modulový obsah

  Naučíš se DOKONALE pochopit jak:

  = funguje tvoje tělo při úbytku tuku

  = nastavit svůj přesný postup pro naší 2-měsíční spolupráci (ale pak i ještě dál)

  = správně měřit, zaznamenávat, zhodnocovat a upravovat svůj proces a výsledky

  = skončit svojí „dietu“ a spolehlivě udržet svojí váhu na jak dlouho budeš chtít (bez toho, aniž by tě to stálo „pořád držet dietu“

 • Zkušený coaching a individuálně na míru pro tebe upravený 4- týdenní plán změny

  Protože ja každý člověk naprosto unikátní, nemůžeme pracovat ve stylu = tohle funguje a všichni to teď začnou dělat.
  Namísto toho budeš mít svůj osobní plán, který budeš umět upravovat podle svých chuťových a zvykových preferencí a NIKDY ti nebude nic zakázáno nebo přikázáno.
  Takže se nemusíš loučit s vínem a čokoládou. Naopak, tvoje oblíbené dobroty budou klíčem k UDRŽITELNÉMU ÚSPĚCHU!

 • Pravidelné týdenní reportování

  Kde budeš rekapitulovat svojí týdenní práci a výsledky a společně se učit nejen od sebe ale i od ostatních a pohybovat se dopředu jako tým.
  Navíc bude každý týden ideální příležitost pro zhodnocení a úpravu tvého postupu, protože budeme mít dostatečná data a uvidíme VŠECHNO, CO SE DĚJE.

 • LIVE videa

  V průběhu programu budu natáčet do skupiny live videa na různá témata (spánek, regenerace, suplementy, změna zvyků), která ti pomůžou měnit natrvalo ty nejdůležitější zvyky a chování a budu ti předávat ty nejlepší triky a metody pro změny (nejen) ve výživě, které jsem se za posledních 6 let naučil.

 • Pokročilejší coaching

  Kde se mimo praktické výživy zaměříme i na psychologii změny, vliv okolí, tlak lidí kolem tebe a způsoby, jak zvládnout stresové situace těžkých dnů ÚSPĚŠNĚ a nevyužívat jídlo jako „tlumič bolesti“.
  Nástroje pro zvládnutí stresu (který je pro postup dopředu nezbytná součást) jsou velkým dílem skládačky, díky kterým se právě těm 5% úspěšným podaří svojí váhu spolehlivě udržet dole. A my se během programu podíváme na jejich využití do tvého života.

Kdo je zakladatel 1 LIFE a coach tohoto programu?

— SPACER —

Honza Šach

Majitel OneLife (Precision Nutrition level 1 coach cert., Training For Warriors coach level 1 cert., FMS L1 instruktor cert.,BIO Force coach cert., Unstoppable Bastards graduate).

„Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.Snažím se ukázat lidem, jak milovat jídlo, pohyb, sebe a hlavně život. A jak to vlastně zvládnout s nadhledem a přitom mít skvělý výsledky a nestát se „fitness“ antisociální stvůrou.““Moje práce, je věřit lidem, když už to oni sami nezvládnou.“— SPACER —

Jaké jsou nejčastějíš otázky k programu?

 • Q.Co když mám s dietama obecně špatné zkušenosti a už mám za sebou spousty neúspěšných pokusů s detoxy, plány na míru apod?

  A.Tak za prvé – OBŘÍ respekt za to, že to pořád nezvdáváš a pořád hledáš způsob, jak pro sebe udělat to nejlepší.
  A za druhé – my nejsme obyčejná „posilovna“  a já (Honza) nejsem obyčejnej „trenér“. Mým posláním je být coach, kterej mění životy a zároveň člověk, který porozumí tvojí situaci z tvého pohledu (protože jsem tam dost pravděpodobně byl taky).

 • Q.Ještě úplně nevím, jak to všechno probíhá? Co když jsem jinde ve světě? Co když mám směny? Nebo jedu na dovolenou?

  A.Výborná otázka! Výhodou online coachingu je to, že VŠECHNO si budeš moci přizpůsobit tvojí situaci, možnostem a schopnostem. Navíc, obřím benefitem online programu je skupina, ve které bude všechno uschované (videa, materiály) a ty si tak ve svém tempu budeš moci důležité věci prostudovat a ptát se na cokoliv, až bude správný čas.

 • Q.Jsem vegan/vegetarián nebo mám jiné alergie na určitá jídla, co teď?

  A.Krásou jídla je to, že každá potravina ma SPOUSTY náhrad a alternativ, které ti pomůžou dosáhnout výsledků, které chceš.
  Žádná surovina není KLÍČOVÁ a všechno může být upraveno podle tvých preferencí, stylu a filosofie, které se chceš držet.

 • Q.Coaching znamená, že dostanu jídelníček na míru?

  A.Ne. Je to vlastně skoro úplnej opak. Mojí misí (tady Honza) je naučit tě základní pravidla a principy změny lidské hmostnosti (svaly vs tuk), předat ti ty nejefektivnější přípravové, zvykové a plánovací strategie do každého dne a ukázat ti jaké „koleje“ budeš muset (nebo spíš budeš chtít, pokud budeš chtít výsledky) následovat.
  To, v „jakém vlaku pojedeš“ bude ABSOLUTNĚ NA TOBĚ.
  Nezapomeň – můžeš jíst COKOLIV chceš a nemusíš jíst cokoliv nechceš.
  Tak vznikne udržitelnost a s ní přijdou VÝSLEDKY, po kterých už dlouho toužíš.

Kdy je uzávěrka přihlášení do programu?

Červen

7

 • 7. června

PŘIHLÁŠKA DO PROGRAMU