transformační program

1L AKADEMIE

Zjisti, jak se i ty můžeš stát vzorem pro tvé nejbližší a transformovat svoje tělo, životní styl, zvyky a sebevědomí a naučit se získat novou energii a kontrolu nad tvými náročnými dny…a to všechno dokázat udržet NAPOŘÁD!

LIMITOVANÁ KAPACITA 
10 MÍST 4 ZBÝVAJÍ 

=> Úvodní výživově-zvykový seminář 12.února od 17:30 <=


POMOHLI JSME UŽ 800+ KLIENTŮM ZMĚNIT JEJICH ŽIVOT.
TEĎ BYSME RÁDI POMOHLI S TÍM SAMÝM I TOBĚ.

Připrav se na to, že tvoje trápení s dietama a nudnejma tréninkama brzo skončí.
V našem programu 1L AKADEMIE ti ukážeme jednoduchej postup, na kterém můžeš začí pracovat hned, aby došlo k TRVALÉ proměně. A ty už NIKDY neselžeš a vybuduješ předvídatelnej systém pro tvoje nejlepší výsledky.

6 let našich zkušeností s coachingem 600+ žen z okolí benešova a prahy v jednom programu

CO PROGRAM OBSAHUJE?

Až 12 TÝMOVÝCH TRÉNINKŮ 
Týmové tréninky, ktery se zaměřuje na kvalitu pohybu, práci s vlastním tělem a nevyžadují ŽÁDNÉ předchozí zkušenosti.Sestrojeny je hlavně proto, abyspalovaly  tukpohyby ve vysoké kvalitězpevnily svaly do plavek
ÚVODNÍ SEMINÁŘ 12. ÚNORA
 
Máme pro tebe připravenej startovací seminář, kde ti vysvětlíme kompletní průběh programu, aby ses nemusela ničeho obávat, popíšeme ti jak probíhají naše týmové tréninky, aby sis je co nejvíc užila (nehledě na to, na jaké jsi fyzické úrovni - vše se dá nastavit) a dostaneš výživový coaching, který povede k jednoduchým změnám, ale ty uvidíš první výsledky na svojí postavě a energii už během prvních pár dnů.
NUTRIČNÍ COACHING DO REÁLNÝHO ŽIVOTA
DÍky našemu upravenému 50+ stránkovému manuálu 1L VÝŽIVOVÝ PLÁN a nahrávkám 2 klíčových seminářů na téma výsledky ve výživě a změně zvyků, se naučíš, jak vytvořit jídelní plán tak, aby pasoval na TVŮJ život a tvojí situaci, kterou budeš v létě mít. Ukážeme ti jak dodat tvému tělu nejdůležitější základní kameny, aby jsme zajistili zdraví a optimální chodcelého organismu, úbytek tuku (ale pořád se VŠÍM, CO K LÉTU PATŘÍ – zmrzlina, drinky, grilovačky…) a samozřejmě extra dávku energie pro tvoje náročny dny a s tím zlepšený fyzický výkon.
A to všechno UDRŽITELNĚ a NAPOŘÁD.
PODPŮRNÝ SYSTÉM
Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v Undreground Areně při trénincích tak pomocí naší UZAVŘENÉ SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálý přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv 24/7 a dostat odpověď téměř okamžitě.
A hlavně…neomezené množství high fives, podporu koučů energie, společnou komunitu a kompletně unikátní zážitek.

zjisti co funguje (a vždycky fungovalo) ve výživě a efektivním tréninku a vytvoř předvídatelnou proměnu, která ztrojnásobí tvoje výsledky

3 NEJVĚTŠÍ BENEFITY NAŠICH TRÉNINKŮ

Zdraví zad a celého těla

Jestli se chceš zbavit bolesti zad a kolen a být štíhlejší a celkově zdravější, v našich týmových trénincích dostaneš kombinace mobility, precizní techniky a silové práce (což znamená, že můžeš hrát s dětma všechny jejich hry bez bolesti).

Lepší výkon a síla

Cílem tréninků, které připravujeme je vždy zvýšení fyzické síly, rychlosti a celkové kondice, což je pro běžný život vždycky skvělý mít k dispozici (třeba když dobíháš autobus nebo zvedáš těžkou krabici).

Super vzhled

Každá dáma přeci chce mít tělo, na které je pyšná.
 Protože používáme základní pohyby celého těla, zeefektivňujeme zpevnění partií jako jsou zadke, stehna, ruce a střed těla (plavky na léto 2020 už nebudeš nandavat se strachem).

co říkají a co zažily účastnice v našich programech?

HLAVNÍ COACH A ZAKLADATEL 1LIFE

"Věříme ti na začátku víc, než ty sama sobě"

Mojí misí je pomoci lidé, kteří zoufale zkoušeli všechny diety, dostat jejich váhu pod kontrolu napořád, aby mohli být silní a spokojení superhrdinové pro svoje rodiny a blízké a měli sebevědomí a energii na cokoliv v jejich skvělejch životech.
to všechno bez dlouhejch krutejch tréninků, nesmyslnejch zákazů a odpírání si dobrot (který k životu absolutně patří).

Honza Šach

Majitel 1LIFE

ZAREZERVUJ SI SVOJE MÍSTO HNED TEĎ

VYPLŇ A ODEŠLI PŘIHLÁŠKU A ZAJISTI SI ÚČAST

Fill out my online form.
Close
Page Created with OptimizePress