1l akademie

One Life Akademie Benešov

Zjisti, jak se i ty můžeš stát vzorem pro tvé nejbližší a transformovat svoje tělo, životní styl, zvyky a sebevědomí a naučit se získat novou energii a kontrolu nad tvými náročnými dny…a to všechno dokázat udržet NAPOŘÁD!


…pomocí chytrých, zábavných týmových tréninků a přirozeným výživovým zvykům, které si jednoduše osvojíš a dokonce budeš moci jíst jídla, která miluješ (jo i pít pivo a víno)…

…a díky tomu se budeš na každou součást tvého plánu těšit, ne se ho obávat a počítat poslední dny, jen už aby skončil (to je vlastně důvod, proč většina „diet“ a „výživových pravidel“ nefunguje).

K UZAVŘENÍ REGISTRACÍ ZBÝVÁ 10 8 MÍST

Chci 1L Akademii

„Jsi konečně připraven/á na změnu tvého životního stylu, která se maximálně přizpůsobí tobě, přinese zaručené výsledky a nedonutí tě ke kompletnímu překopání celého tvého života, což by vedlo jen k tomu, že bys program vzdal/a a k frustracím z toho, že jsi se nedokázal/a držet plánu?“

Jak často už jsi začal/a s výživovým nebo tréninkovým plánem, který jsi po krátké době vzdal/a?

nebo

Chceš ukončit svoje nekonečný zkoušení dalších nových „diet“ a „tréninkových plánů“ a chceš výsledky, které vydrží a které se v One Life vidí téměř denně?

4-týdenní OneLife AKADEMIE obsahuje:

 • 1L akademie 30-denní systém ®

  Ve kterém (díky postupnému dávkování APLIKOVATELNÝCH informací) zjistíš, že se o tebe opravdu zajímáme a nejsi jen další „klient“. Identifikuješ, KDE přesně jsi a KAM se chceš dostat, odhalíš potenciální problémy na cestě a aplikuješ pro tebe co nejefektivnější plán, který bude přizpůsoben tvému životnímu stylu, přinese výsledky a hlavně ti je pomůže trvale udržet. Uděláš si jasný obraz a dostaneš jednoduchý návod, který tě krok za krokem dostane k výsledkům bez zbytečných komplikací.

 • 12 týmových plně koučovaných tréninků

  Které ti za 40 minut spálí více kalorií, než jakákoliv jiná aktivita. Tyto tréninky nakopnou metabolismus na příštích 24–48 hodin dopředu, což zajistí spalování energie i ve dnech po tréninku (tento proces se nazývá EPOC = pomáhá úbytku tuku 24/7).

 • Absolutní zaměření na kvalitu a zlepšení pohybové vzorce tvého těla

  Návyk správných a přirozených pohybů těla, kde se naučíš trénovat se skvělou technikou, zdravě a bezbolestně, naučíš se správně nastavit tvoje tělo (páteř, hlavu a hrudník) do přirozené pozice a obrníš se tak před zraněním a zbavíš se otravných bolestí spodních zad, zatuhlých krčních svalů a nefunkčního břicha.

 • Výživový coaching

  Který se přizpůsobí tvojí aktuální situaci a zvykovou metodou tě naučí se na změny těšit, a ne se jich obávat (dostaneš jako BONUS náš téměř 50 stránkový výživový manuál, který ti ukáže jednoduchou cestu ve složitém nutričním světě).

 • Uzavřená facebooková skupina

  Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v Undreground Areně při trénincích tak pomocí naší UZAVŘENÉ FB SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálý přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv 24/7 a dostat odpověď téměř okamžitě.

 • Komunita „OneLife family“

  Neomezené množství high fives, podporu koučů energie, společnou komunitu a kompletně unikátní zážitek.


Víme, že nejsme pro všechny a pokud NEMÁŠ RÁD/A posilovnu, která je:

Tak pak One Life NENÍ pro tebe!

Chci abys věděl/a, že tohle je něco jiného!

Opravdu! Něco úplně jiného!

Existuje spoustu posiloven, které mluví o rychlých výsledcích a ty si můžeš myslet, že tyhle sliby jsi už viděl/a.

A jakmile si vyzkoušíš to, co tu děláme…

…. a budeš mít přesný návod, který ti dodá náš nutriční průvodce k maximalizaci tvých výsledků a tvého výkonu….

…. týmové tréninky, které jsou zábava, výzva a spálí ti spoustu kalorií a budou pálit další ještě dlouho po trénincích…

A uvidíš některé úspěchy ostatních členů OneLife family za poslední 4 roky…

BUDEŠ TO CHTÍT VYZKOUŠET.

Naše výsledky…

Co o nás říkají?..klikni pro zvětšení.

Teď je řada na tobě!

Pokud to myslíš se změnou vážně a chceš zažít pravou transformaci, a už máš za sebou tolik věcí a nevíš co dál…

Tak právě tahle měsíční zkušenost může být první jiskra v začátku tvého nového života.

Chci 1L Akademii