REZERVUJ SI SVOJE MÍSTO

VYPLŇ PŘIHLÁŠKU A MY SE TI BRZO OZVEME

Fill out my online form.
Close

Postav  svaly asundej cm v pase bez stresu a s povoleným pivem!

pODZIMNÍ KOLO - sTART 19. ZÁŘÍ 2021 
VYPRODÁNO

Cítíš se po večerech utahanej, pomalej a chybí ti ty dny, kdy ses cítil jako "naživu"?
Sejmul lockdown všechny tvoje naděje a zničil tvojí kondici, zdraví a dal ti cm kolem pasu?

Nejsi SÁM!

Většina chlapů, kteří se přihlásili do MANSFORMATION zažívali před přihlášením přesně ten samej pocit a v průběhu programu se jim podařilo zlepšit jejich fyzickou kondici a zdraví
bez hladovění nebo kompletního vyřazení piva po dobu celého programu.

Pokud se drželi 70% času našeho nutričního plánu, zbylých 30% mohlo být cokoliv chtěli.

Jestli jsi odhodlanej se dostat zpátky pod kontrolu tvýho života, postavy a zdraví a začít se cejtit zase skvěle a mít spoustu energie pro svojí rodinu a práci, tohle je tvoje šance...

MANSFORMATION
2021

DEJ NÁM 12 tÝDNŮ 

Tohle dostaneš až se přihlásíš

Úvodní seminář/workshop, měření a testování

Step 1

19. ZÁŘÍ v NEDĚLI v 16:30 je pro tebe připravenej úvodní seminář v One Life, kde se seznámíš s ostatníma účastníkama programu a dozvíš se přesnej průběh programu.

Dozvíš se detaily celého programu, více o naší tréninkové filozofii, základy nutričního coachingu pro maximální výsledky a prostě vše potřebný k tomu, abys následujících 12 týdnů věděl co se chystá a co je nutný k tomu, abys měl ty nejlepší výsledky a využil plnou kapacitu celýho programu.

Budeme hlavně dělat úvodní přeměření, váhu, tělesnej tuk, fotky a otestování tvých začátečních maximálních vah základních cvicích.

Co se na semináři dozvíš?

Proč tě MINIMALISTICKEJ přístup k tréninku a kardiu dovede k MAXIMÁLNÍM výsledkům.

Jak můžeš jíst VŠECHNY jídla, který miluješ a přesto MĚNIT SVOJÍ POSTAVU K LEPŠÍMU… a dát si pivo samozřejmě.

5 zabijáků růstu svalů, který dělá 90% z nás.

Návod na vytvoření „netopýří jeskyně“, která zvedne efektivitu tvýho spánku o 200% a tvoje produktivita v práci a energie v posilce bude ABNORMÁLNÍ.

Pravdu o tréninkový frekvenci, intenzitě, výběru cviků a jak konečně dát dohromady svůj plán, kterej tě bude bavit a bude fungovat napořád.

A mnohem víc….

2X TÝDNĚ SEMI PRIVATE - STRONG CAMP TRÉNINK

Step 1

Získáš od nás 12-týdenní tréninkovej program Mansformation STRONG CAMP speciálně utvořen pro nabrání svaloviny, získání síly, vybudování výbušnosti, zlepšení kvality pohybu, eliminaci otravných bolestí zad apod. a všeho, co z tebe udělá zdravějšího, silnějšího a sebevědomějšího chlapa.

Celej program může ale být upraven podle TEBE, tvých limitací, zranění a schopností, abysme co nejvíc urychlily tvoje výsledky a neztráceli čas cvikama, který tě stejně nepohnou z místa.

Používáme unikátní tuko-spalující a svalo-stavějící metody, který nejsou nudný, budou pro tebe výzva a taky se po nich budeš cejtit skvěle!

Máme velký zkušenosti s chlapama s různou historií, spolupracujeme s TOP koučema po světě a jezdíme se učit přímo k nim a klademe důraz na kvalitu a techniku provedení všech cviků a k tomu nezbytný zlepšení mobility a korekce všech možnejch špatnejch pohybů, který ti pomůžou obrnit tvoje tělo před zraněním, využitím plnýho potenciálu pohybu tvýho těla a taky odbourání nepříjmných bolestí ve spodních zádech, krční páteři, kyčlích a kotnících.
Po 3 měsících budeš zaručeně v nejmobilnější a nejbezbolestnější formě tvýho života.

Kapacita skupiny je limitovaná na 10 účastníků, takže budeš vždy mít kolem sebe ostatní chlapy pro podporu a povzbuzení a zároveň budeš neustále pod dohledem svýho kouče.

Tréninkový časy STRONG CAMPU jsou pevně v PONDĚLÍ 19:00 a ČTVRTEK 19:00.

SPECIÁLNÍ NUTRIČNÍ COACHING

Step 1

Nepoužíváme diety – protože tě nenápadně učí jojo dietovat a psychicky tě ničí.

Ukážeme ti jednoduchou metodu vyvinutou Jayem Ferruggiou (super úspěšnej old-school caoch a specialista na SILOVÝ trénink), která ti pomůže optimalizovat hormony v těle, zlepšit zažívání a dodat tělu dostatečnej příjem na to, abys byl schopnej zpevnit svojí postavu co nejefektivněji.

Beztstresový jídlo a minimalistickej přístup. Budeš vědět přesně co a kdy máš jíst, ale hlavně budeš umě sestavit si jídelníček z jídel, které si opravdu užíváš.

Naučíme tě jíst PRAVÝ JÍDLO a ne nakupovat za tisíce suplementy, který tě NIKDY nedostanou tam, kam chceš.

A budeš si moc dát občas pivo, pořádnej steak, dort a nebudeš už mít „ten hroznej strach“ že tvoje výsledky jsou zase pryč.

Až 2x týdně týmový trénink

Step 4

Budeš mít taky možnost navštěvovat podle tvojí individuální potřeby (nastavíme na začátku) naše týmové tréninky, který jsou maximální týmová jízda, plná adrenalinu, zábavy a který slouží k dalšímu nakopnutí tvýho metabolismu a spálením extra množství energie.

Jsou skvělou alternativou k dlouhýmu nudnýmu kardiu nebo tupýmu běhání na pásu.

A nemusíš se vůbec bát. V našich týmových trénincích používáme spousty silových, výbušných a kondičních prvků pro to, abysme hlídali tvoje tvrdě postavený svaly a neupálili z nich ani gram!

A pro tebe další příležitost potkat nové lidi z naší komunity 1L i mimo uzavřený Strong camp, kteří ti pomůžou pracovat tvrdě a posunout svojí fyzickou kondici na jinou úroveň.

plná podpora pro tebe

Step 5

My koučové se k tobě sice nenastěhujeme….ale budeme pro tebe oporou a pomocí po celou dobu programu a jsme odhodlaní vytvořit ti nejlepší výsledky tvýho života.
Když nebudeme spolu v kontaktu přímo v One Life při trénincích, tak pomocí naší UZAVŘENÝ FB SKUPINY (kde mají přístup jen ostatní účastníci) budeš mít neustálej přístup ke koučům ale i k ostatním a ty se tak můžeš zeptat na cokoliv, kdykoliv a dostat odpověď téměř okamžitě.

Navíc dostaneš přes fb skupinu sérii fb live webinářů na důležitý témata (bílkoviny, suplementy, regenerace, udržitelnost, zvyky…) na který můžeš živě nebo ze záznamu reagovat a ptát se.

A upřímně…to, že se v průběhu mezi tebou a ostatníma chlapama vytvoří pevná skupina, která bude tahat za jeden provaz a navzájem se bude obrovsky podporovat a hecovat je jeden z NEJKLÍČOVĚJŠÍCH prvků celýho programu a udrží tě v pohybu i když přijdou špatný dny.

Udržitelný výsledky

Step 6

Naší filozofií vždycky bylo a bude předat a naučit tě něco, co tě pozitivně ovlivní, uloží se ti to pevně do softwaru (tvojí hlavy) a budeš to moci využívat už navždycky.

Vybuduješ si novy správné návyky, které jsou jednoduchy udržet a hlavně neohrozí tvůj sociální život a nepřipraví tě o tvá oblíbená jídla.
Termín „novej životní styl“ neznamená, že se budeš muset vzdát všeho „nezdravýho“ a že budeš muset jíst brokolici a kuřecí na vodě do konce života.
Stejně tak i s tréninkem se tě pokusíme zbavit nutnosti trávit v posilce dvoufázově 5 dní v tejdnu a ještě k tomu se unudit k smrti na rotopedu a prací ve „správný tepovce“.

hLAVNÍ COACH PROGRAMU

Honza Šach

"Svět fitness v týhle době je teď velkej chaos plnej nudy, hardcore zničujících tréninků, sacharidovejch vln, kuřecí-na-vodě pojídajících trenérů v tílku, posměšků na adresu lidí s nadváhou a přehlcení informacema, přičemž je míra obezity ve světovým rekordu.
Jsem manžel, táta, kouč, vlastním svůj business a vím, jak extrémně důležitý je pro všechny tyhle role bejt chlap, kterej má sebevědomí a svůj život (a tělo) pod kontrolou.

Mansformation je nejkomplexnější program, kterej tu máme, protože v něm učíme nejen základní provedení silovejch cviků, technik a metod, kde kombinujeme tvrdou práci, bezchybnou techniku, explozivitu a atletické prvky.... vše v programování na světový úrovni, ale hlavně (a v týhle době absolutně neoddiskutovatelně důležitý) zdůrazňujeme roli regenerace, do který patří nejen spánek, odpočinek a meditace, ale i zdravej a vyváženej jídelníček a správně nastavenej objem práce.

Jestli jseš chlap, kterej ví, že NUTNĚ POTŘEBUJE změnit situaci ve který je a má KOULE na to říct, že to sám nezvládne a chce bejt v týmu zkušenejch koučů a dalších odhodlanejch účastníků, tohle budou ty 3 měsíce tvýho života, na který nikdy nezapomeneš a odejdeš na konci programu s novejma svalama, menším obvodem pasu, jiným pohledem na "cvičení" a plnej nový energie do tvýho života.

Zakladatel, hlavní coach 1LIFE

1LIFE

Jak MANSFORMATION funguje?

Jde nabírat SVALY a redukovat TUK zároveň?

Nebo je to jen MÝTUS…?

Víš, že 4 z 5 chlapů, kterým se podaří změnit jejich postavu a spálit tuk, se “podaří” do 2 let vrátit na jejich váhu a většinou jí ještě překročit?

Při jejich pokusu o redukci váhy zapomínají dost často na zaměření se na silový trénink.

Nehledě na to, co jsi o tréninku a výživě kdy slyšel, zažít oba benefity zároveň, možné JE.
Tenhle scénář samozřejmě nemůže fungovat napořád (to bysme tu všichni jen chodili jak kopie The Rocka).
A trénink nemusí nutně znamenat to, že musíš trávit v posilovně tolik času jako kulturista nebo že je potřeba tlačit s intenzitou pro maximální výkon jako crossfit.

Chyba č. 1, kterou vidím spoustu chlapů dělat, je přesně ta PŘEHNANÁ intenzita a nezvladatelnej objem práce.
Spolu se striktní výživou, žádným pivem a nulovým sociálním životem tu máš jasnej recept na rychlý selhání.

Ve videu ti ukážu, jak jsem po 6 letech ladění postavil náš transformační program pro muže MANSFORMATION.

A když jsem konečně dal tenhle efektivní postup dohromady (rok po tom, co se mi narodila moje dcera), dostal jsem se konečně do formy svýho života.

A teď se s tebou chci o tenhle postup podělit.


Page Created with OptimizePress